دلجویی مربی بسکتبال مرند از شاگردش
دلجویی مربی بسکتبال مرند از شاگردش

مربی تیم بسکتبال مرند با اهدا شاخه گلی از شاگردش دلجویی کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در دیدار نهایی مسابقات بسکتبال زیر ۱۴ سال استان آذربایجان شرقی، علی رضا نصیری مربی تیم زیر ۱۸ سال مرند برخوردی دور از انتظار با شاگردش را داشت که در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشته و با اعلام […]مربی تیم بسکتبال مرند با اهدا شاخه گلی از شاگردش دلجویی کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در دیدار نهایی مسابقات بسکتبال زیر ۱۴ سال استان آذربایجان شرقی، علی رضا نصیری مربی تیم زیر ۱۸ سال مرند برخوردی دور از انتظار با شاگردش را داشت که در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشته و با اعلام هیات بسکتبال آذربایجان شرقی تا برگزاری جلسه کمیته انضباطی، این مربی از کلیه فعالیت‌های ورزشی محروم شد.

امروز این مربی با شاخه گلی به دیدار شاگردش مهدی ساعدی رفته و از وی دلجویی نمود.

نصیری مربی بسکتبال مرند در گفت‌و‌گو با خبرنگارانضمن اظهار پشیمانی از رفتارش گفت: همگان من را در ورزش مرند می‌شناسند و می دانند که من برای بسکتبال این شهر با جان و دل کار کردم و ناراحتی‌ام به خاطر تعصبم به ورزش شهرم و زحمات خود بچه‌ها‌ بود.

وی گفت: با این همه، توجیهی برای آن حرکتم نداشته و یک لحظه کنترل خود را از دست دادم و از این بابت متاسف و شرمگین هستم. ضمن دلجویی از شاگردم، از جامعه ورزشی استان بخصوص اهالی ورزش مرند معذرت خواهی کرده و امیدوارم نه از طرف من و نه از طرف هیچ مربی دیگری شاهد چنین اقدامی نباشیم.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷