دعوت از دانش‌آموز میانه‌ای به اردوی تیم ملی تکواندو
دعوت از دانش‌آموز میانه‌ای به اردوی تیم ملی تکواندو

دانش‌آموز میانه‌ای با پایان هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر تکواندو به اتفاق ۷ تکواندوکار دیگر برای شرکت در رقابت‌های بین‌المللی امارات به تیم ملی، دعوت شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز ، صدرا مقدمی، دانش‌آموز هنرستان تلاش میانه می‌باشد که در بین هشت تکواندوکار دعوت شده از سوی کادرفنی به تیم ملی تکواندو قرار گرفته […]دانش‌آموز میانه‌ای با پایان هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر تکواندو به اتفاق ۷ تکواندوکار دیگر برای شرکت در رقابت‌های بین‌المللی امارات به تیم ملی، دعوت شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز ، صدرا مقدمی، دانش‌آموز هنرستان تلاش میانه می‌باشد که در بین هشت تکواندوکار دعوت شده از سوی کادرفنی به تیم ملی تکواندو قرار گرفته است.

گفتنی است؛ اعضای این تیم تمرینات خود را از  هفتم بهمن ماه به منظور حضور در این رقابت‌ها در خانه تکواندو آغاز کرده‌اند؛ بر همین اساس کادر فنی تیم ملی تکواندو، علیرضا حسین پور، ابوالفضل زندی، مهدی حاج موسایی، مهران برخورداری، میرهاشم حسینی، آرین سلیمی، صدرا مقدمی و امیرسینا بختیاری را به اردوی آماده‌سازی دعوت کرده است‌.

تیم ملی تکواندو با پنج تکواندوکار در رقابت‌های بین المللی امارات حضور پیدا می‌کند و رقابت‌های بین المللی امارات یکشنبه ۱۵ بهمن ماه در ورزشگاه شیح زائد شهر فجیره برگزار خواهد شد.

پایان پیام/۶۰۰۱۷