دست به دست شدن بیش از ۷ میلیارد برگه سهم / فرآورده‌های نفتی در صدر معاملات
دست به دست شدن بیش از ۷ میلیارد برگه سهم / فرآورده‌های نفتی در صدر معاملات

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز و در نخستین روز کاری بازار سرمایه در سال ۱۴۰۰، شاخص کل هم وزن با افزایش بیش از دو هزار واحد به حدود عدد ۴۴۱ هزار و ۸۲۵ واحد رسید. شاخص قیمت هم وزن نیز با رشد یک هزار و ۳۱۸ واحدی در سطح ۲۸۷ هزار و […]

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز و در نخستین روز کاری بازار سرمایه در سال ۱۴۰۰، شاخص کل هم وزن با افزایش بیش از دو هزار واحد به حدود عدد ۴۴۱ هزار و ۸۲۵ واحد رسید.

شاخص قیمت هم وزن نیز با رشد یک هزار و ۳۱۸ واحدی در سطح ۲۸۷ هزار و ۸۵۲ واحدی آرام گرفت. همچنین، شاخص بازار اول با افزایش یک هزار و ۹۰۳ واحدی در کانال ۹۷۱ هزار واحدی قرار گرفت و شاخص بازار دوم نیز با رشد یک هزار و ۹۷۲ واحدی، عدد ۲ میلیون و ۶۰۴ هزار واحدی را نمایش داد.

بر اساس این گزارش، گروه فرآورده های نفتی با حدود ۹ هزار و ۵۹ میلیارد ریال بیشترین ارزش معاملات امروز را به خود اختصاص دادند و پس از آن گروه خودرو و فلزات اساسی به ترتیب رتبه دوم و سوم را در این خصوص به خود اختصاص دادند.

براین اساس، امروز در حدود ۶۱۴ هزار نوبت معاملاتی، حدود ۷ میلیارد و۳۲۶ برگه اوراق بهادار به ارزش ۵۰ هزار و ۵۴۳ میلیارد ریال در بورس معامله شد.