دستیارانی که تزئینی هستند
دستیارانی که تزئینی هستند

به نظر می‌رسد دستیاران خارجی‌ تراکتور تنها بار مالی برای این باشگاه به همراه داشته‌اند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، “پاکو خمز” سرمربی تیم تراکتور بامداد روز گذشته وارد تبریز شده و یک جلسه با حضور مالک باشگاه و مدیر عامل تراکتور برگزار کرد که از محتوای آن هیچ خبری در دسترس نیست. آنچه محرز […]به نظر می‌رسد دستیاران خارجی‌ تراکتور تنها بار مالی برای این باشگاه به همراه داشته‌اند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، “پاکو خمز” سرمربی تیم تراکتور بامداد روز گذشته وارد تبریز شده و یک جلسه با حضور مالک باشگاه و مدیر عامل تراکتور برگزار کرد که از محتوای آن هیچ خبری در دسترس نیست.

آنچه محرز است عدم رضایت باشگاه تراکتور از نتایج این تیم می‌باشد و احتمالا در این جلسه این نارضایتی به خمز هم گفته شده است.

یکی از مواردی که به سرمربی تیم تراکتور انتقاد شده است، نقش منفعل دستیارانش در تصمیمات وی است. خمز پیش از آغاز فصل تیم تراکتور را با لیست خواکین دستیار پرحاشیه اش بست. اعتمادی که در همان هفته‌های نخست رنگ باخته و حتی‌ موجب جدایی علی شجاعی به دلیل عملکرد ضعیف و سعید آقایی با انتقاد هواداران گشت.

مارکو کاسر و آلن دینکا مربیان بدنسازی و دروازه بانان تراکتور از دستیاران قبلی خمز هم بنا به دلایلی از تراکتور جدا شدند تا خمز بتواند دستیاران یکدستی با انتخاب خودش جذب کند.

طبق شنیده‌ها با وجود اینکه دستیاران خمز انتخاب خودش هستند، اما سرمربی تراکتور به هیچ عنوان از آنان مشاوره و کمک نمی‌گیرد و این مربیان صرفا نام دستیار خمز را داشته و فقط هزینه سنگین مالی برای باشگاه تراکتور را تحمیل کرده است.

البته قضیه محمد نصرتی دستیار ایرانی خمز تا حدودی متفاوت است. وی که در تیم تراکتور سابقه بازی هم دارد، به عنوان مربی یکی دو سال گذشته در تیم تراکتور حضور موفقی داشته و تعامل خوبی با سرمربی تیم و بازیکنان دارد؛ اما وی نیز در دایره تصمیمات خمز نقشی ندارد و خمز به تنهایی تصمیمات تیم تراکتور همچنون نحوه تمرینات و ترکیب تیم را می‌گیرد.

با جلسه برگزار شده روز گذشته باید منتظر ماند و دید آیا سرمربی تراکتور در تصمیمات خود همچون عدم مشاوره از دستیارانش، ترکیب متغییر تیم و تکرار آزمون خطاهای استفاده از بازیکنان در پست‌های غیر تخصصی، تجدید نظر می‌کند و یا همچنان بر تفکرات خود پایبند خواهد بود.

پایان پیام/۶۰۰۱۷