دستگیری قاتل فراری بعد از قتل همسر در هریس
دستگیری قاتل فراری بعد از قتل همسر در هریس

دستگیری قاتل فراری بعد از قتل همسر در هریس فرمانده انتظامی شهرستان هریس از دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۵ ساعت خبر داد. به گزارش قلم پرس،از هریس،  غلامحسین زاهد ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: درپی اعلام خبری مبنی بر وقوع یک فقره قتل در بخش خواجه شهرستان هریس، تیم […]


دستگیری قاتل فراری بعد از قتل همسر در هریس


فرمانده انتظامی شهرستان هریس از دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۵ ساعت خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از هریس،  غلامحسین زاهد ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: درپی اعلام خبری مبنی بر وقوع یک فقره قتل در بخش خواجه شهرستان هریس، تیم مجربی از پلیس آگاهی به همراه ماموران انتظامی بخش خواجه، برای بررسی و کشف حقیقت موضوع به محل اعزام و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی وقایع مربوط به قتل، مشخص شد که اختلافات خانوادگی منجر به نزاع و درگیری شده و قاتل  همسر خود را بر اثر ضربات چاقو  مضروب که به علت شدت جراحات فوت کرده و قاتل نیز به یکی از شهرستان‌های همجوار  متواری شده است.

لامحسین زاهد تشریح کرد:مأموران،قاتل را درکمتر از ۵ساعت شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی یک عملیات منسجم و هدفمند دستگیر کردند که در تحقیقات بعمل آمده متهم به قتل همسرش اعتراف و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان هریس خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و  از آن طریق روانه زندان شد.

پایان پیام/