به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از  روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی، مرتضی فرجام پور دادستان عمومی و انقلاب ملکان اظهار داشت: فردی شیر‌های جمع آوری شده از دامداران را با موادی مخلوط و سپس به یک مرکز جمع آوری شیر در یکی از شهرستان‌های همجوار تحویل می‌داد. وی افزود: پس از […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از  روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی، مرتضی فرجام پور دادستان عمومی و انقلاب ملکان اظهار داشت: فردی شیر‌های جمع آوری شده از دامداران را با موادی مخلوط و سپس به یک مرکز جمع آوری شیر در یکی از شهرستان‌های همجوار تحویل می‌داد.

وی افزود: پس از گزارش های رسیده فرد متهم که دارای سوابق قبلی در این زمینه می باشد با تلاش پلیس اطلاعات شناسایی و بلافاصله در مورخه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ دستگیر شد. 

دادستان عمومی و انقلاب ملکان  اضافه کرد: انگیزه متهم در تحقیقات اولیه حکایت از کسب سود بیشتر با افزایش حجم شیر دارد.

وی ادامه داد: شیر‌های کشف شده در کارگاه این فرد، با نظارت نماینده دادستانی و عوامل انتظامی معدوم و مرکز جمع آوری شیری که این فرد شیر‌های آلوده را به آن تحویل می‌داد نیز پلمب شد.

فرجام پور افزود: برای این فرد، پرونده به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی از طریق مخلوط کردن شیر با مواد غیرمجاز در بازپرسی شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب ملکان تشکیل شده و بررسی برای گستردگی کار این فرد و همدستان احتمالی او در حال انجام است. مشارالیه با قرار متناسب قانونی  روانه زندان مراغه شد.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱