خبرگزاری میزان – حجت الاسلام والمسلمین سیدحسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از دستگیری دو نفر از عاملان درگیری در یکی از روستا‌های گرگان خبر داد و بیان کرد: یکی از ضاربان اوایل شب گذشته دستگیر شد و دومین ضارب هم با تلاش نیروی انتظامی، بامداد امروز دستگیر و فعلا بازداشت است. دادستان […]

خبرگزاری میزان – حجت الاسلام والمسلمین سیدحسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از دستگیری دو نفر از عاملان درگیری در یکی از روستا‌های گرگان خبر داد و بیان کرد: یکی از ضاربان اوایل شب گذشته دستگیر شد و دومین ضارب هم با تلاش نیروی انتظامی، بامداد امروز دستگیر و فعلا بازداشت است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان با بیان این تحقیقات به منظور دستگیری سه ضارب دیگر ادامه دارد، گفت: به نفع متهمان است تا زودتر خود را به پلیس معرفی کنند.

بیشتر بخوانید:

وی عنوان کرد: از سه مصدوم این درگیری، دو نفر دیروز از بیمارستان مرخص شدند و فردی که با تبر مصدوم شده بود نیز خوشبختانه با ثبات وضعیت عمومی فعلا به بخش منتقل شده است.

روز گذشته بود که دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان در پی انتشار ویدئویی مبنی بر ضرب و شتم تعدادی مسافر در یکی از روستا‌های گرگان، دستور پیگیری فوری صادر کرد.

انتهای پیام/