دستگیری باند سارقان دوچرخه در تبریز
دستگیری باند سارقان دوچرخه در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری ۵ سارق حرفه ای دوچرخه با ۲۸فقره سرقت خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، رمضان الهوردیان ظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در سطح شهر تبریز بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۲۰ تبریز قرار گرفت. وی در ادامه افزود:ماموران […]فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری ۵ سارق حرفه ای دوچرخه با ۲۸فقره سرقت خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، رمضان الهوردیان ظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در سطح شهر تبریز بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۲۰ تبریز قرار گرفت.

وی در ادامه افزود:ماموران با انجام تحقیقات گسترده به صورت محسوس و نامحسوس و با اشراف اطلاعاتی با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری ۵سارق شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارقان در تحقیقات فنی پلیس و مواجه شدن با دلایل و مستندات به ۲۸ فقره سرقت دوچرخه،ماشین شارژی کودک، قطعات خودرو و داخل خودرو و سایر تجهیزات برقی  اعتراف کردند.

وی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی سارقان یک مالخر را معرفی کرده که تمامی اموال سرقتی نیز کشف و پس از احراز هویت به مال باختگان تحویل داده شد.

الهوردیان اظهار داشت: با تشکیل پرونده، متهمان و مالخر جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

پایان پیام/۶۰۰۳۴