دستور ویژه دادستان تهران برای رسیدگی سریع به پرونده جان باختن یک کودک در آمبولانس
دستور ویژه دادستان تهران برای رسیدگی سریع به پرونده جان باختن یک کودک در آمبولانس

دادستان عمومی و انقلاب تهران در تداوم نظارت های میدانی بر عملکرد دادسراها و پایش نحوه خدمت رسانی به مردم، به صورت سرزده از دادسرای ناحیه ۲۷ بازدید کرد.

علی صالحی دادستان تهران در بازدید سرزده از دادسرای ویژه امور جنایی و قتل، بر تسریع توام با دقت در رسیدگی های قضایی و تکریم مراجعان تأکید کرد.

دادستان تهران باحضور در بخش های مختلف دادسرای ناحیه ۲۷، از نزدیک در جریان عملکرد این مجموعه و نحوه رسیدگی به پرونده های قضایی قرار گرفت و ضمن اطلاع از فعالیت‌های انجام شده، توصیه ها و تذکرات لازم را خطاب به کارکنان و مسئولان دادسرا ارائه کرد.

دادستان تهران در این بازدید دستورات ویژه ای برای تسریع در رسیدگی به پرونده کودک جان باخته در آمبولانس صادر کرد.

صالحی همچنین در دیدار و گفت و گو با قضات و کارکنان اداری، بر لزوم کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها، حفظ نظم و انضباط در محیط کار و رعایت اصول و دستورالعمل ‎های بایگانی تأکید کرد.

وی ضمن رسیدگی به درخواست ها و مشکلات قضات و کارکنان دادسرا، تصریح کرد: همکاران قضایی و اداری با حفظ روحیه جهادی، همه تلاش خود را در جهت تسریع در رسیدگی ها و تکریم مراجعان به کار گیرند.

دادستان تهران همچنین در دیدار چهره به چهره با برخی از مراجعان، ضمن استماع اظهارات و مطالبات مردم، دستورات لازم را برای رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده صادر کرد.