به گزارش ایسنا، سید اکبر پورموسوی، سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی با ذوب آهن اظهار کرد: متاسفانه در نیمه نخست در حد نام صنعت نفت نبودیم ولی در نیمه دوم با تعویض‌هایی که داشتیم، بازی قابل قبولی انجام دادیم. در بازی‌های بزرگ یک اشتباه منجر به باخت شما می‌شود. یک […]

به گزارش ایسنا، سید اکبر پورموسوی، سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی با ذوب آهن اظهار کرد: متاسفانه در نیمه نخست در حد نام صنعت نفت نبودیم ولی در نیمه دوم با تعویض‌هایی که داشتیم، بازی قابل قبولی انجام دادیم. در بازی‌های بزرگ یک اشتباه منجر به باخت شما می‌شود. یک مقدار از گروه داوری گله دارم. به نظرم فدراسیون باید کمتر به داوران جوان فرصت بدهد چون آن‌هایی که شایستگی قضاوت در لیگ برتر را دارند، مشخص شده‌اند. بعد از این بازی‌ها حساس است و تیم‌ها توقع دارند که داوران با تجربه بازی‌ها را سوت بزنند.

او افزود: داور یک صحنه‌هایی را سوت می‌زد که مشخص نبود تیم برنده را می‌خواهد راضی کند یا تیم بازنده را چون دو تیم ناراضی بودند. در صحنه‌ای که داور به من کارت زرد داد، از کارشناسان می‌خواهم نظر بدهند و اگر کارت زرد من درست بود، من از کمیته داوران عذرخواهی می‌کنم. در دقیقه ۹۲، هیچ جای دنیا نمی‌بینید که دروازه‌بان از محوطه ۵.۵ متر خارج شود و برخوردی رخ دهد و خطای مهاجم اعلام شود. فکر می‌کنم داور در حد این بازی نبود. داور در این بازی تاثیرگذار نبود ولی با سوت‌هایی که زد تشنج ایجاد کرد.

انتهای پیام