داریوش نوین مدیرعامل جدید سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز شد
داریوش نوین مدیرعامل جدید سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز شد

به گزارش قلم پرس، داریوش نوین، فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی و دانشجوی دکتری برنامه ریزی شهری، فعالیت خود را به عنوان کارشناس کشاورزی از سال ۱۳۸۰، در پروژه جنگلکاری عون بن علی آغاز کرد.    مسئول طرح بدنه سازی حاشیه شمالی اتوبان پاسداران، مسئول طراحی و احداث پارک های جنگلی ارم و ربع رشیدی، طراحی […]

به گزارش قلم پرس، داریوش نوین، فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی و دانشجوی دکتری برنامه ریزی شهری، فعالیت خود را به عنوان کارشناس کشاورزی از سال ۱۳۸۰، در پروژه جنگلکاری عون بن علی آغاز کرد.   
 مسئول طرح بدنه سازی حاشیه شمالی اتوبان پاسداران، مسئول طراحی و احداث پارک های جنگلی ارم و ربع رشیدی، طراحی و احداث بیش از ۲۰۰ هکتار جنگل دست کاشت در ارتفاعات عون بن علی و طراحی و اجرای پروژه حیات وحش عون بن علی به مساحت ۴۰ هکتار از مهمترین اقدامات داریوش نوین در دوره فعالیت ۱۶ ساله خود در تفرجگاه عون بن علی می توان برشمرد. 
داریوش نوین از سال ۱۳۹۶ به عنوان معاون خدمات شهری و اجرایی منطقه شش تبریز، منصوب شد. وی بعد از دوره­ ای دوساله، مدیر مشارکت و سرمایه گذاری سازمان سیما و منظر شد و از اول مهرماه ۱۳۹۹ نیز مسئولیت معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه ۹ را برعهده داشت.  
تالیف کتب ژئوتوریسم عینالی، بررسی حاشیه نشینی با تفحصی بر زمین لرزه در کلان شهر تبریز و زمین شناسی مهندسی شهری تبریز و مقالات علمی، تحقیقی و اجتماعی در کارنامه نوین دیده می شود.