خمز: مسئولیت باخت تراکتور با من است / پرسپولیس فقط سه ضربه به سمت دروازه ما زد!
خمز: مسئولیت باخت تراکتور با من است / پرسپولیس فقط سه ضربه به سمت دروازه ما زد!

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: فوتبال بسیار خوبی بازی کردیم و به بازیکنان تراکتور افتخار می‌کنم.

به گزارش قلم پرس،  پاکو خمز در نشست خبری بعد بازی مقابل پرسپولیس، در رابطه با اینکه چرا عباس‌زاده از ابتدای بازی حضور نداشت، اظهار داشت: من نمی‌توانستم پیشگویی کنم. دو بر صفر عقب افتادیم و محمد عباس‌زاده را برای جبران نتیجه به بازی فرستادم. خیلی خوشحالم که این بازیکن گلزنی کرد و به روزهای ایده‌آل بازگشت.

وی در خصوص نبود هادی محمدی و محمدرضا اخباری، توضیح داد: چنین اتفاقی برای هر تیمی رخ می‌دهد، امروز محمدی و اخباری را نداشتیم؛ البته باد هم خیلی اذیت‌مان کرد، ۴۵ دقیقه به ضررمان بود و ۴۵ دقیقه به نفع‌مان. اگر باد نبود، بازی بهتری تماشا می‌کردیم.

خمز خاطرنشان کرد: من در بازی قبلی از عملکرد تیم در نیمه دوم رضایت نداشتم؛ اما امروز با اینکه باد در نیمه اول علیه‌مان بود، فوتبال خوبی انجام دادیم و به بازیکنانم افتخار می‌کنم. بابت تلاش آنان خوشحال هستم. اگر تیم دیگری مقابل پرسپولیس دو گل دریافت می‌کرد، نمی‌توانست به بازی برگردد. طرفداران هم باید به بازیکنان تراکتور که از لوگوی باشگاه دفاع می‌کنند، افتخار کنند.

وی ادامه داد: ما در نیمه دوم همان کاری را انجام دادیم که در نیمه اول هم انجام می‌دادیم، با این تفاوت که در نیمه دوم دو بر صفر عقب بودیم و می خواستیم نتیجه را جبران کنیم. پرسپولیس فقط سه شوت در چارچوب داشت و سه گل هم زد! من همواره مسئولیت شکست را برعهده می گیرم. ما نیمه اول اشتباه نکردیم و فقط باد علیه‌مان بود.

خمز خاطرنشان کرد: امروز بابت کار تمامی بازیکنان خوشحال هستم و عباس‌زاده نیز دو گل به ثمر رساند که باعث خرسندی است.

سرمربی تراکتور در رابطه با عملکرد مدافعان تیمش، بیان کرد: مسئولیت هر چیزی که در زمین رخ می‌دهد، با من است و من از بازیکنان می‌خواهم این چنین بازی کنند. اشتباه بازیکنانم را آنالیز کرده و به آنان گوشزد خواهیم کرد. امروز آنان کارهای خوبی در زمین انجام دادند و گاه اشتباهاتی هم داشتند. البته این موضوع به کیفیت بالای بازیکنان پرسپولیس هم مرتبط است. آنان فقط دو ضربه به سمت دروازه‌مان زده و دو گل به ثمر رساندند. ما مقابل چنین تیمی گل‌های خورده را جبران کردیم. بازیکنانم خیلی تلاش کردند.

وی در خصوص اینکه آیا نبود تمرکز، باعث دریافت گل شد؟ اظهار داشت: من فکر نمی‌کنم به خاطر عدم تمرکز گل خوردیم. ما خیلی خوب بازی کردیم. کیفیت و نوع بازی برای من مهم‌تر از نتیجه است. البته باخت برای من دردناک است. فکر می کنم خوب بازی کردیم و هواداران لذت بردند. باتوجه به این بازی که انجام دادیم، احتمالا در آینده نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

انتهای پیام/