به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، رسول خطیبی هم پس همانند همتای خود در تیم نفت پس از تساوی یک بر یک تراکتور در نشست خبری حاضر نشد و عبدالهی به جای وی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. عبداللهی اظهار داشت: از نظر فنی فوتبال رو به جلویی را ارائه دایم . مسابقه امروز نوید این را […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، رسول خطیبی هم پس همانند همتای خود در تیم نفت پس از تساوی یک بر یک تراکتور در نشست خبری حاضر نشد و عبدالهی به جای وی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

عبداللهی اظهار داشت: از نظر فنی فوتبال رو به جلویی را ارائه دایم . مسابقه امروز نوید این را می‌دهد که تراکتور می تواند رو به جلو و شناور بازی کند. از تمام فضاها استفاده کردیم و چند موقعیت در هر دو نیمه داشتیم.

وی ادامه داد: نفت در این بازی برای مساوی آمده بود و به هدفش هم رسید. آن صحنه‌ای که پنالتی اعلام شد، می‌توانست پنالتی نباشد.

مربی تراکتور گفت: ما امروز دو دفاع وسط اصلی خود را نداشتیم و بعد از گل عقب نشستیم.می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم، اما در نهایت مساوی شد.

عبداللهی در مورد اینکه این مساوی به خاطر خستگی بازیکنان بود یا فشار تیم نفت گفت: خیر، خستگی نبود و تیم ما سرحال بازی کرد. همانطور که گفتم عقب نشستن ما به خاطر نداشتن دو دفاع اصلی مان بود. در بازی با پیکان هم وقتی جلو بودیم، ناخودآگاه به عقب رفتیم. با وجود همه مشکلات و سختی‌ها فکر می‌کنم روندی را شروع کردیم که هر روز می‌توانیم بهتر شویم.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷