سرمربی تراکتور گفت: تمام بازیکنان ما در این جام بهترین بودند و در خط دفاع نمونه بودیم. به اخباری تبریک می‌گویم و او عملکرد خوبی داشت. البته خط دفاع ما و دیگر بازیکنان به او کمک کردند.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، رسول خطیبی سرمریی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پس از برتری ۲ بر صفر برابر الشارجه امارات اظهار کرد: این برد را به هواداران واقعی تراکتور تبریک می‌گویم. هم یک بازی خوب و تاکتیکی و جسورانه را از دو تیم شاهد بودیم و هم برنده شدیم‌.

وی ادامه داد: الشارجه با تمام وجود بازی کرد و توانستیم حریف را شکست دهیم. بازیکنان ما سنگ تمام گذاشتند. به آن‌ها گفته بودیم باید زودتر به گل برسیم. هدفمان قطع ارتباط خط دفاع با هافبک بود تا آن‌ها به بازی مستقیم روی بیاورند تا ما راحت‌تر قطع ارتباط کنیم. فشردگی بازی‌ها ما را اذیت کرد. کادر فنی و تیم آنالیز زحمت زیادی کشید. همچنین به خاطر فشردگی بازی‌ها، در هر بازی به ۳ بازیکن استراحت دادیم تا تیم با تمام قوا در دیدار اخر بازی کند. ما در دور برگشت ۷ امتیاز گرفتیم و این نشان می‌دهد که عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتیم.

خطیبی اضافه کرد: از میزبانی الشارجه با این شرایط که بازیکنان باید حدود ۲۰ روز فقط در اتاق می‌ماندند تشکر می‌کنم. از مالک و شهرداری که دیشب پاداشی را برای ما در نظر گرفت، تشکر می‌کنم. همچنین از دیگر مسئولان استانی هم تشکر می‌کنم که پیگیر تیم ما بودند و از وضعیت تیم ما جویا شدند. از تلاش بازیکنانم که فداکاری کردند و عملکرد فوق‌العاده‌ای در این ۲۰ روز داشتند تشکر می‌کنم و به افتخار آن‌ها دست می‌زنم. آن‌ها فوق‌العاده بودند و لیاقت این نتیجه را داشتند.

سرمربی تراکتور افزود: در این مسابقات، تا جایی که توانستیم از بازیکنان به نحوی استفاده کردیم که به آن‌ها استراحت بخورد. از ۴ بازیکن خود که در هر ۶ بازی، برای ما به میدان رفتند تشکر می‌کنم زیرا نمی‌توانستیم تغییراتی بدهیم و زوج‌سازی خوبی در خط دفاعی داشتیم. تنها تیمی بودیم که بدون باخت در مرحله گروهی بودیم. امیدوارم فردا اتفاقاتی بیافتد که این بازیکنان پاداش زحماتشان را بگیرند و بتوانیم جشن صعود بگیریم.

او درباره ۵ کلین شیت تیمش گفت: تمام بازیکنان ما در این جام بهترین بودند و در خط دفاع نمونه بودیم. به اخباری تبریک می‌گویم و او عملکرد خوبی داشت. البته خط دفاع ما و دیگر بازیکنان به او کمک کردند. البته اخباری جزو بهترین‌ها و نمونه بود.

انتهای پیام