خرید و فروش زمین در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی!
خرید و فروش زمین در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی!

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی گفت: متاسفانه برخی افراد به دنبال سوءاستفاده از مسائل هستند و با ورود به شهرک‌های صنعتی اقدام به خرید زمین می‌کنند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، موسی خلیل‌الاهی بعد از ظهر امروز در نشست ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان آذربایجان‌شرقی، بااشاره به موضوع خرید و فروش زمین […]رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی گفت: متاسفانه برخی افراد به دنبال سوءاستفاده از مسائل هستند و با ورود به شهرک‌های صنعتی اقدام به خرید زمین می‌کنند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، موسی خلیل‌الاهی بعد از ظهر امروز در نشست ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان آذربایجان‌شرقی، بااشاره به موضوع خرید و فروش زمین در شهرک‌های صنعتی، اظهار کرد: فلسفه تشکیل شهرک‌های صنعتی ارائه زمین مناسب با زیرساخت‌های کامل به تولیدکننده واقعی است.

وی افزود: متاسفانه برخی افراد به دنبال سوءاستفاده از مسائل هستند و با ورود به شهرک‌های صنعتی اقدام به خرید زمین می‌کنند، اما نه با هدف ایجاد واحد تولید و اشتغال‌زایی بلکه به دنبال گذشت مرور زمان و انتقال به غیر هستند، این موضوع غیرقابل قبول است.

در این جلسه مشکلات بانکی یک شرکت مجری ایجاد گلخانه با بانک کشاورزی و مشکلات مربوط به انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان فولاد و صنایع وابسته استان بررسی و تصمیم لازم اتخاذ شد.

پایان پیام/س