خرید و تجهیز ایستگاه‌های آتش‌نشانی به امکانات امدادی سیل و آب گرفتگی
خرید و تجهیز ایستگاه‌های آتش‌نشانی به امکانات امدادی سیل و آب گرفتگی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از خرید سیستم‌های جدید پمپاژ آب و تجهیزات امدادی در مقابله با سیل و آب گرفتگی معابر خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، علیرضا زبردست صبح امروز در برنامه تحویل و آموزش تجهیزات جدید امدادرسانی ضمن قدردانی از توجه مردم به برنامه‌های آموزشی و هشدارهای ایمنی […]مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از خرید سیستم‌های جدید پمپاژ آب و تجهیزات امدادی در مقابله با سیل و آب گرفتگی معابر خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، علیرضا زبردست صبح امروز در برنامه تحویل و آموزش تجهیزات جدید امدادرسانی ضمن قدردانی از توجه مردم به برنامه‌های آموزشی و هشدارهای ایمنی سیل و آب‌گرفتگی معابر، تجهیز ایستگاه‌ها به امکانات جدید را گامی دیگر از آمادگی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز برای ایجاد آرامش روانی در بین مردم و ارائه خدمات سریع‌تر و بهتر به شهروندان در مواقع ضروری اعلام کرد. 

وی با اشاره به وقوع سیل ناگوار در برخی مناطق کشور و فوت چندین نفر از هموطنان ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های جان‌باختگان از شهروندان خواست از ماجراجویی در هنگام وقوع بارش‌های سهمگین و جاری شدن سیلاب در سطح شهر پرهیز کنند.

زبردست ضمن اشاره به آمادگی صدر درصد ایستگاه‌های بیست و سه گانه آتش‌نشانی تبریز برای مواجهه و اقدام با حوادث احتمالی افزود: تمام آتش‌نشانان با توسل به اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام ) به‌ویژه حضرت امام حسین (ع) در ایام ماه ماه محرم، همیشه در کنار مردم بوده‌اند و رشادت‌های و اقدامات جهادی و ایثارگرانه آنها موجب آرامش خاطر عموم مردم و شهروندان بوده است و در پیشامدهایی مانند سیل نیز بدون شک آمادگی و غیرتمندی آنان در کمک به همنوعان مثال زدنی است. 

انتهای پیام/س