خروش  تبریزی‌ها در چله خونین غزه
خروش  تبریزی‌ها در چله خونین غزه

مردم ولایت مدار تبریز در چله خونین غزه و در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسم و در حمایت از مبارزان فلسطین، در تبریز تجمع کردند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، مردم ولایت مدار تبریز در چله خونین غزه  و در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسم و در حمایت از مبارزان فلسطین، در تبریز در سنگ فرش […]مردم ولایت مدار تبریز در چله خونین غزه و در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسم و در حمایت از مبارزان فلسطین، در تبریز تجمع کردند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، مردم ولایت مدار تبریز در چله خونین غزه  و در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسم و در حمایت از مبارزان فلسطین، در تبریز در سنگ فرش ارک تبریز تجمع کردند.

حضور کودکانی و دخترانی که عروسک‌هایی در دست داشتند تا با کودکان مظلوم غزه اظهار همدردی کنند، نوجوانان و جوانانی که به میدان آمدند تا فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سردهند.

مردم تبریز در این راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا،  بیت‌المقدس قبله نخستین، رها شود با قدرت مسلمین، دفاع از فلسطین، باعث عزت ماست، نابودی اسرائیل، خواسته ملت ماست، نصر من الله و فتح قریب و مرگ بر آمریکای مردم فریب، حمایت هنه جانبه خود را از کودکان مظلوم غزه ابراز داشتند.

اجرای سرودهای انقلابی، برپایی ایستگاههای نقاشی، سخنرانی و اجرای برنامه های متنوع هنری و فرهنگی دیگر، در مسیر راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم و مقتدر غزه جلوه خاصی به این مراسم داده بود.

مردم انقلابی تبریز هم در محکومیت «کودک‌کشی»، «جنایت»، «نسل‌کشی»، «قتل عام»، «ترور» و «جنایت جنگی» توسط رژیم سفّاک صهیونیستی و آمریکای جهانخوار در غزه به خیابانها آمدند و با برگزاری راهپیمایی باشکوه در سنگفرش مصلای اعظم امام خمینی این شهر تجمع کردند.

کودکان قربانی اصلی جنایت‌های رژیم صهیونیستی

قربانیان اصلی این کشتار‌های بی‌پایان غیرنظامیان، به‌ویژه کودکان و زنان هستند که این امر نقض آشکار قوانین بین‌المللی است.

تصاویر هولناکی از کودکان و نوزادان با سر‌های شکسته و بدن‌های تکه‌تکه شده منتشر می‌شود که به وسیله ترکش، در نتیجه بمباران وحشیانه غزه که خانه‎ها، بیمارستان‌ها و عبادتگاه‌های غیرنظامیان را هدف قرار می‌دهد، به شهادت رسیده‌اند.

موشک‌های رژیم صهیونیستی رویا‌ها و خاطرات این کودکان را از بین برده و در صحنه‌هایی که نسل‌کشی به شمار می‌رود، شاهدی آشکار بر میزان جنایت و زشتی این اشغال وحشیانه است.

هدف قرار دادن کودکان نقض کنوانسیون‌های بین‌المللی

هدف قرار دادن غیرنظامیان به‌ویژه کودکان، نقض کنوانسیون چهارم ژنو است، در حالی که هدف قرار دادن غیرنظامیان جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت به شمار می‌رود.

گزارش فارس حاکی است،  عملیات پیچیدۀ ترکیبی، غرور انگیز و افتخار آفرین طوفان الاقصی؛ ضربه‌ای مهلک و کاری بر پیکرۀ نیمه جان رژیم موقت و رو به سقوط  صهیونیستی بود که در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

زلزلۀ ویرانگر یوم الله ۱۵ مهر، شکست مفتضحانـۀ  اطلاعاتی و نظامی غیر قابل ترمیم برای رژیم غاصب صهیونیستی و حماسۀ بزرگ شکوه پیروزی مقاومت اسلامی در برابر این  غدۀ سرطانی تا بن دندان مسلح بود.

این عملیات غافلگیر کننده و استراتژیک در قلب سرزمین‌های اشغالی، تمام معادلات در صحنۀ نبرد را به طور چشمگیری به نفع جریان مقاومت و جوانان برومند فلسطینی تغییر داد و  حکایت از عمق راهبردی آرمان آزادی قدس شریف  در سطح منطقه و جهان دارد.

مشت آهنین فلسطین و گروه‌های مقاومت، نشان از تغییر شعار نیل تا فرات اسرائیل غاصب و تبدیل آن به راهبرد عملیاتی بحر تا نهر شده  و سستی لانۀ سست تر از عنکبوت و شکستن هیمنۀ پوشالی و دروغین این رژیم سفاک کودک‌کش را بیش از پیش آشکار ساخت.

 این عملیات پیش‌دستانه و ابتکاری، به وضوح ثابت کرد؛ دوران بزن در رو ، به پایان رسیده  و اگر از اسرائیل کوچکترین غلطی سربزند، تل آویو و حیفا توسط جبهۀ بزرگ مقاومت اسلامی مستقر در منطقه با خاک یکسان خواهد شد.

حال که دشمن صهیونیستی شکست مفتضحانه‌ای از رزمندگان فلسطینی در میدان نبرد خورده و حیثیت و جایگاه نظامی و امنیتی خود را بر باد رفته می‌بیند و با همان خوی وحشی و ددمنشانه، مردم مظلوم غزه را آماج حملات دیوانه‌وار هوایی خود قرار داده و با بمباران مساجد، مدارس و بیمارستان‌ها و به خاک و خون کشیدن غیر نظامیان بی‌گناه و با اتکاء به مدد و یاری شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار در صدد است از این طریق آبروی از دست رفته خود را ترمیم نماید.

این خبر تکمیل می شود…

پایان پیام/