سید امیر مرتضوی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی در گفت‌وگو با میزان از انجام ۴۰۳ مکاتبه در مشهد مقدس در راستای حل مشکلات واحد‌های تولیدی با سازمان ها، ادارات و بانک‌ها خبر داد و بیان کرد: این مکاتبات منجر به حل مشکلات ۱۲۷ واحد تولیدی شده است. معاون اجتماعی و […]

سید امیر مرتضوی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی در گفت‌وگو با میزان از انجام ۴۰۳ مکاتبه در مشهد مقدس در راستای حل مشکلات واحد‌های تولیدی با سازمان ها، ادارات و بانک‌ها خبر داد و بیان کرد: این مکاتبات منجر به حل مشکلات ۱۲۷ واحد تولیدی شده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی با اشاره به برگزاری جلسات دوره‌ای با حضور فعالان صنعت و کارآفرینان خاطرنشان کرد: در سال گذشته تعداد ۲۸ جلسه با حضور فعالان صنعت در استان خراسان رضوی با محوریت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی برگزار شد که پس از طرح موارد و بررسی آن ها، دستورات لازم به منظور حل مشکلات واحد‌های تولیدی صادر شد.

بیشتر بخوانید:

وی اظهار کرد: در سال گذشته طی بازدید‌های به عمل آمده از واحد‌های تولیدی و برگزاری جلسات با فعالان صنعتی و کارآفرینان مشکل ۸۰ واحد تولیدی و صنعتی حل شد یا دستورات لازم به منظور پیگیری مشکلات صادر شد.

مرتضوی با اشاره به اقدامات ستاد اقتصاد مقاومتی استان خراسان رضوی در خصوص حل مشکلات کارخانه تولید روغن فرآیند کاشمر عنوان کرد: با اعلام سرمایه گذار جدید، این واحد تولیدی به فعالیت خود ادامه داد و باعث ایجاد اشتغال برای ۶۰ نفر شد.

انتهای پیام/