حل مشکلات معیشتی و اقتصادی از انتظارات به حق مردم است
حل مشکلات معیشتی و اقتصادی از انتظارات به حق مردم است

امام جمعه تبریز با اشاره به کارنامه موفق دولت سیزدهم در هشت ماه گذشته گفت: همین کارنامه خوب و سابقه ارزشمند دولت سیزدهم انتظارات مردم را بدرستی بالا برده و واضح است مردم بین شرایط کنونی و قبل تفاوت می‌گذارند اما انتظارات زیادی دارند و انتظاراتشان از دولت انقلابی و جهادی بسی بالاتر است و […]امام جمعه تبریز با اشاره به کارنامه موفق دولت سیزدهم در هشت ماه گذشته گفت: همین کارنامه خوب و سابقه ارزشمند دولت سیزدهم انتظارات مردم را بدرستی بالا برده و واضح است مردم بین شرایط کنونی و قبل تفاوت می‌گذارند اما انتظارات زیادی دارند و انتظاراتشان از دولت انقلابی و جهادی بسی بالاتر است و حل مشکلات معیشتی و اقتصادی از انتظارات به حق مردم است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم امروز در خطبه های نماز جمعه تبریز در مصلای امام خمینی(ره) اظهار کرد: در ۸ ماه گذشته دولت آیت الله رئیسی باب حضور و گفت‌وگو با مردم را باز کرده است.

وی به خدمات و توفیقات دولت سیزدهم در هشت ماه گذشته اشاره کرد و افزود: دولت سیزدهم در این مدت توانست  به واردات واکسن سرعت بخشیده و  اوج گیری کرونا در کشور را متوقف و مهار کند و در این مدت حقوق و مزایای تمام ادارات و سازمان‌های دولتی بدون تاخیر پرداخت شد.

آل‌هاشم، افزایش دیپلماسی منطقه و بین‌المللی، سرعت بخشیدن تجارت با همسایگان ، رسیدن صادرات نفتی به ۱.۵ میلیون بشکه در روز، ارتقا تجارت خارجی به حدود ۱۰۰ میلیارد دلار، پرداخت بدهی‌های گذشته و پرهیز از استقراض از بانک مرکزی، دور زدن تحریم‌ها تا حدود زیاد و وارد شدن فعالانه به مذاکرات رفع تحریم‌ها، ارائه و اجرای بسته‌های برنامه‌ای برای اصلاح بودجهف نظام بانکی و بهبود فضای کسب و کار را از جمله موفقیت‌های دولت آیت الله رئیسی در هشت ماه گذشته برشمرد.

خطیب جمعه تبریز تصریح کرد: همین کارنامه خوب و سابقه ارزشمند دولت سیزدهم انتظارات مردم را بدرستی بالا برده و واضح است مردم بین شرایط کنونی و قبل تفاوت می‌گذارند اما انتظارات زیادی دارند و انتظاراتشان از دولت انقلابی و جهادی بسی بالاتر است.

وی تاکید کرد: مردم سرعت عمل و جدیت در حل مشکلات معیشتی را انتظار دارند مردمی که علاوه بر جلب اعتماد مردم به کمک دولت هم خواهند رفت.

آل‌هاشم تصریح کرد: مردم نجیب، صبور و انقلابی ما کار دولت را در ادامه این راه پرفراز و نشیب را یاری خواهند کرد.

این خبر تکمیل می شود

انتهای پیام/