به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، استاندار آذربایجان‌شرقی طی حکمی، حسن حقیقیان را به عنوان سرپرست اداره‌کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری منصوب کرد. در حکم عابدین خُرّم خطاب به حقیقیان آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “سرپرست اداره کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، استاندار آذربایجان‌شرقی طی حکمی، حسن حقیقیان را به عنوان سرپرست اداره‌کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری منصوب کرد.

در حکم عابدین خُرّم خطاب به حقیقیان آمده است:
 
نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “سرپرست اداره کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان‌شرقی منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال، با روحیه انقلابی، تعامل سازنده با دستگاه‌های موثر در حوزه ماموریتی و بهره‌مندی از توانمندی نیروهای متعهد، دلسوز و کارآمد، جهت عمل به فرامین مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم موفق و مؤید باشید.
 
حسن حقیقیان،  متولد ۱۳۵۶ در تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از نیروهای مجموعه وزارت کشور است که در سوابق کاری خود، بخشداری و معاونت فرمانداری، مدیرکلی حراست استانداری، ریاست هیأت بازرسی و ریاست کمیته استعلامات ستاد انتخابات استان را دارد.

انتهای پیام/۶۰۰۰۲/س