به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حبیب محمدپور در خصوص آخرین وضعیت این تیم برای حضور در رقابت‌های سال ۲۰۲۲ عنوان داشت: حضور تیم دانشگاه آزاد تبریز در تور‌های آسیایی و بین‌المللی در سال آینده قطعی است. ‌ وی ادامه داد: براساس پیگیری‌های لازم، نام تیم دانشگاه آزاد در فهرست‌ تیم‌های اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری (UCI) […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حبیب محمدپور در خصوص آخرین وضعیت این تیم برای حضور در رقابت‌های سال ۲۰۲۲ عنوان داشت: حضور تیم دانشگاه آزاد تبریز در تور‌های آسیایی و بین‌المللی در سال آینده قطعی است.

‌ وی ادامه داد: براساس پیگیری‌های لازم، نام تیم دانشگاه آزاد در فهرست‌ تیم‌های اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری (UCI) در فصل ۲۰۲۲ ثبت شده و در تور‌ ایران-آذربایجان که سال آینده برگزار‌ می‌شود، حضور خواهیم داشت.

‌ مدیر تیم دانشگاه آزاد در خصوص تقویت تیم برای حضوری قدرتمند در سال آینده، مطرح کرد: با برخی از اسپانسر‌ها برای حمایت مالی صحبت‌های اولیه انجام شده و سال آینده نیز در این خصوص جلسه‌ای خواهیم داشت. اگر منابع مالی تقویت شود، حتما تیم را تقویت می‌کنیم.

‌ محمدپور افزود: بحث اعزام تیم به تورها‌ و رقابت‌های آسیایی و بین‌المللی طبیعتا‌ منابع مالی را می‌طلبد. اگر منابع مالی را تقویت کنیم، برنامه‌ریزی کردیم تا در دیگر تورها‌ و رقابت‌های آسیایی و بین‌المللی شرکت کنیم.

‌ وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما جزو معدود تیم‌هایی هستیم که با اعضای تیم به‌صورت کامل تسویه حساب‌ کردیم. هرچند حق و حقوق اعضای تیم بسیار اندک و ناچیز بود اما به هرحال منابع مالی دانشگاه آزاد نیز محدود است و امیدواریم با جذب اسپانسر بتوانیم در سال آتی شرایط بهتری را برای رکابزنان رقم بزنیم.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷