به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، صبح امروز آزاد راه شهید کسایی که یکی از ترددگاههای اصلی خودروهای ترانزیتی و ساکنان تبریز بخصوص در ساعات اولیه صبح به جهت مراجعات شاغلان مناطق صنعتی تبریز می باشد شاهد ترافیک سنگین و کیلومترها ترافیک بود. جواد کریم نژاد رئیس پلیس راه‌های آذربایجان‌شرقی در گفتگو با خبرنگار فارس […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، صبح امروز آزاد راه شهید کسایی که یکی از ترددگاههای اصلی خودروهای ترانزیتی و ساکنان تبریز بخصوص در ساعات اولیه صبح به جهت مراجعات شاغلان مناطق صنعتی تبریز می باشد شاهد ترافیک سنگین و کیلومترها ترافیک بود.

جواد کریم نژاد رئیس پلیس راه‌های آذربایجان‌شرقی در گفتگو با خبرنگار فارس در تبریز گفت: این حادثه به دلیل حرکت خلاف جهت خودروی پراید اتفاق افتاد که از خروجی لاله و در لاین مخالف حرکت وارد اتوبان شهید کسایی شده بود.

وی افزود: در این حادثه به دلیل تخلف خودروی پراید و حرکت خلاف با سه خودرو به صورت شاخ به شاخ برخورد و باعث بروز حادثه و ایجاد راه بندان در این آزاد راه شد.

کریم‌نژاد این حادثه دو مجروح داشت و خوشبختانه خسارات جانی به سرنشینان خودروها بوجود نیامده ولی متاسفانه خسارات مالی این تصادف سنگین برآورد می شود.
انتهای پیام/۶۰۰۱۴