جاده تبریز- اهر تبدیل به قتلگاه شده است/ ۱۰ سال زمان برای ساخت بزرگراه ۹۰ کیلومتری کافی نبود؟
جاده تبریز- اهر تبدیل به قتلگاه شده است/ ۱۰ سال زمان برای ساخت بزرگراه ۹۰ کیلومتری کافی نبود؟

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان‌شرقی گفت: جاده تبریز- اهر تبدیل به قتلگاه شده و دستگاه‌ها باید مکلف شده و به آنها تذکر داده شود که وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، محبوب علیلو بعد از ظهر امروز در نشست کمیسیون […]

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان‌شرقی گفت: جاده تبریز- اهر تبدیل به قتلگاه شده و دستگاه‌ها باید مکلف شده و به آنها تذکر داده شود که وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، محبوب علیلو بعد از ظهر امروز در نشست کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل‌ونقل آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: همه ما سخنرانی‌های جذاب و دلنشینی داریم و به‌نوعی صحبت می‌کنیم که انگار مسوولیتی در ارتباط با مسائل و مشکلات نداریم.

وی تصریح کرد: از سوی دستگاهی که متولی یک پروژه است، انتظار ارائه راهکار و حل مشکل‌داریم، انتظار می‌رود هر یک از دوستانی که به نشست‌ها می‌آیند، تنها به اینکه بگویند اگر فلان کار را بکنیم مسائل حل می‌شود، اکتفا نکنند، این را همه می‌دانند، باید واقعاً دستگاه‌های متولی و مسوول پای‌کار بیایند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان‌شرقی با اشاره به وضعیت بزرگراه تبریز – اهر افزود: بحث بزرگراه اهر – تبریز بسیار مشکل‌ساز شده چرا باید شاهد از دست دادن جان تعدادی از هموطنان باشیم؟

وی تصریح کرد: همه ما مسوولیم، صرف ارائه گزارش و انداختن توپ در میدان دیگر دستگاه‌ها مشکلی را حل نمی‌کند، به‌جای ارائه عملکرد، دستگاه‌ها راهکار ارائه دهند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان‌شرقی گفت: آیا برای اتمام بزرگراه ۹۰ کیلومتری تبریز- اهر حدود ۱۰ سال زمان کافی نبود؟ در هر دوره نماینده‌های اهر آمدند و گفتند به میمنت حضور آقای وزیر در این تاریخ افتتاح می‌شود، اما آن نماینده رفت و نماینده‌ای دیگر آمد و قطعاً بعد از اتمام دوره خواهند، گفت سال بعد افتتاح خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: جاده تبریز- اهر تبدیل به قتلگاه شده و دستگاه قضایی در این خصوص باید به‌اجبار مسوولیتش را انجام دهد، دستگاه‌ها باید مکلف شوند و به آنها تذکر داده شود که به وظایف خود به نحو احسن عمل کنند.