به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، طی جلسه‌ای با حضور نماینده ‌ زنوزی، اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات فوتبال استان امتیاز تیم ماشین‌سازی تبریز به آقای یونس قربانی واگذار شد. بعد از اعلام آمادگی محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه ماشین‌سازی شهریار تبریز برای واگذاری این تیم، پیشنهاداتی برای انتقال مالکیت دریافت شد و […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، طی جلسه‌ای با حضور نماینده ‌ زنوزی، اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات فوتبال استان امتیاز تیم ماشین‌سازی تبریز به آقای یونس قربانی واگذار شد.

بعد از اعلام آمادگی محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه ماشین‌سازی شهریار تبریز برای واگذاری این تیم، پیشنهاداتی برای انتقال مالکیت دریافت شد و در ابتدای امر تمامی پیشنهادات جهت تائید صلاحیت به اداره کل ورزش و جوانان ارجاع داده شد و در نهایت آقای یونس قربانی با تائید صلاحیت مراجع ورزشی استان به عنوان خریدار پای میز مذاکره نشست.

تیم ماشین‌سازی تبریز با سهمیه لیگ برتری باشگاه گسترش‌فولاد تبریز در دو فصل اخیر فعالیت کرده است و همانطور که مهندس زنوزی در صحبت‌های اخیر خود عنوان داشته بودند، این انتقال بدون هیچ چشم‌داشتی انجام شده و ایشان از تمامی منافع حاصل از برند ماشین‌سازی و سهمیه لیگ برتری گسترش‌فولاد چشم پوشی کردند و همچنین به جهت همراهی با خریداران جدید، این انتقال با تائید اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان و بدون دریافت هیچ مبلغی از سوی مهندس زنوزی نهایی شد.

در این جلسه آقایان ایوب بهتاج‌(مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی)، جواد ششگلانی‌(رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی)، حامد نجفی‌(مدیرعامل باشگاه و نماینده تام الاختیار مالک باشگاه‌ محمدرضا زنوزی) و یونس قربانی(خریدار و مالک جدید باشگاه) حضور داشته و صورتجلسه واگذاری به امضا طرفین رسید.

‌ محمدرضا زنوزی در گفتگویی تلفنی با اعلام حمایت خود از ورزش استان تا پایان فصل جاری، استادیوم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در مجتمع ورزشی اقتصادی بنیان دیزل را برای دیدارهای خانگی ماشین‌سازی بصورت رایگان در اختیار این تیم قرار دادند.

انتقال امتیاز تیم ماشین سازی تبریز از ‌ محمدرضا زنوزی مطلق به ‌ یونس قربانی قطعی بوده و تمامی مسائل حقوقی از این تاریخ برعهده خریدار خواهد بود.  

انتهای پیام/۶۰۰۱۷