توشاک: مقصر این باخت من هستم / به زمان دارم تا از بازیکنانم شناخت پیدا کنم
توشاک: مقصر این باخت من هستم / به زمان دارم تا از بازیکنانم شناخت پیدا کنم

سرمربی تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه مقصر این باخت من هستم، گفت:  من نیاز به زمان دارم تا از بازیکنانم شناخت پیدا کنم و این دو بازیکن نیز جدیدا به ما اضافه شدند و من نیاز به ۳ هفته زمان دارم تا تیم خود را بشناسم. من امروز اشتباه کردم که این دو بازیکن را قربانی […]

سرمربی تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه مقصر این باخت من هستم، گفت:  من نیاز به زمان دارم تا از بازیکنانم شناخت پیدا کنم و این دو بازیکن نیز جدیدا به ما اضافه شدند و من نیاز به ۳ هفته زمان دارم تا تیم خود را بشناسم. من امروز اشتباه کردم که این دو بازیکن را قربانی کردم و این اشتباه من بود.

به گزارش قلم پرس، درباره نقش مدافعین در این شکست و عملکرد فروزان خاطر نشان کرد: مشکل از خود مربی شروع می شود. امروز من روز خوبی نداشتم. توشاک امروز اشتباه کرد و باید امروز را فراموش کند. من باز هم تکرار می کنم که تیم حریف از ما خیلی بهتر بود ولی نمی خواهم در مورد فرد خاص و یا اشتباه خاصی صحبت کنم. باید به مربی و تیم حریف تبریک بگویم و باید سخت تر در ادامه کار کنیم.

توشاک در واکنش به این سوال که تیم مد نظر شما چه زمانی شکل می گیرد، تصریح کرد: در مورد اینکه چه زمانی ما به هماهنگی می رسیم، مطمئن نیستم اما ما ۷ بازی در پیش فصل انجام دادیم و تا به امروز در هیچ دیداری بازنده نبودیم. ۵ یا ۶ بازیکن جدید در روزهای گذشته به ما اضافه شدند و مشکلی که الان داریم این است که وضعیت بدنی بازیکنان جدید با قدیمی هماهنگ نیست. شاید این اشتباه ما بود و باید با بازیکنانی به زمین می رفتیم که در پیش فصل کنار ما بودند. بازیکنان جدید هنوز برای اضافه شدن به ترکیب آماده نیستند و به زمان نیاز داریم.

وی در ادامه درباره عملکرد ضعیف خط حمله این تیم بیان کرد: امروز ۲ یا چند فرصت خوب به ویژه در نیمه اول داشتیم اما تعداد موقعیت گل مهم نیست و مهم این است که عملکرد تیمی ما ضعیف بود. موضوعی که باید بگویم این است که باید سخت تر کار کنیم. اشتباهاتی که در ۱۰ روز گذشته کردیم باعث شد این شکست رقم بخورد. شما دیدید که در زمین چه اتفاقی رخ داد. مقصر این باخت من هستم.

او در ادامه در واکنش به نتیجه نگرفتن تیم های پر ستاره و کهکشانی مانند استیل آذین و رئال مادرید و احتمال وقوع آن برای او عنوان کرد: منظور شما از تیم کهکشانی چیست؟ من امروز تیم کهکشانی در زمین ندیدم و تنها ستاره ای که دیدم در آسمان بود. منظور شما کدام بازیکن است؟

خبرنگار در ادامه به حضور دژاگه، شجاعی و دو بازیکن انگلیسی و حضور توشاک در تبریز اشاره کرد که سرمربی تراکتورسازی گفت: من بازیکن نیستم و اسم بزرگی در تیم، چه خودم و چه بازیکنان نمی بینم. ما دو بازیکن از بریتانیا جذب کردیم که به طور کامل آنها را نمی شناختیم و به زمان لازم داریم. برای من اسم های بزرگی نیستند.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفت: من نیاز به زمان دارم تا از بازیکنانم شناخت پیدا کنم و این دو بازیکن نیز جدیدا به ما اضافه شدند و من نیاز به ۳ هفته زمان دارم تا تیم خود را بشناسم. من امروز اشتباه کردم که این دو بازیکن را قربانی کردم و این اشتباه من بود. در این تیم از بالا تا پایین همه جدید هستند. تمام کسانی که اینجا حضور دارند، به تازگی به تیم اضافه شدند؛ حتی مالک و مدیر باشگاه. در این مدت ۴ تغییر مدیریتی داشتیم و تنها ۶ هفته است که اینجا حضور داریم. این یک بهانه نیست و من تنها دلیل نتیجه نگرفتن را می گویم. ما باید سخت تر از این کار کنیم.

وی در ادامه در واکنش به جذب بازیکنان جدید خاطر نشان کرد: بله باید این کار را انجام دهیم و مشکل این است که پیش فصل سپری شده و اضافه شدن بازیکن جدید مشکل است و اضافه شدن ۵-۶ بازیکن جدید، یک مشکل است. همه از بیرون می گویند که بازیکنان جدید می توانند از همین حالا تغییر ایجاد کنند. دو بازیکن ملی پوش در جام جهانی و دو بازیکن از بریتانیا آمده می توانند تغییر ایجاد کنند. شما می دانید چند بازیکن از بریتانیا به ایران آمدند؟ من نباید بازیکنان را بازی می دادم و همه چیز به من باز می گردد. آنها بهترین عملکرد را برای خود داشتند. تجربه من در فوتبال ۴۰ ساله است و امروز اشتباهات زیادی کردم و آن را قبول می کنم.

منبع: ورزش سه