توزیع ۱۰ هزار بسته غذایی باهمکاری قرارگاه سپهبد سلیمانی،تیپ ۱۲۱ و لشکر ۲۱ حمزه ارتش در مناطق کم برخوردار تبریز/ ادامه کمک به خانواده‌ها تا پایان کرونا در آذربایجان شرقی
توزیع ۱۰ هزار بسته غذایی باهمکاری قرارگاه سپهبد سلیمانی،تیپ ۱۲۱ و لشکر ۲۱ حمزه ارتش در مناطق کم برخوردار تبریز/ ادامه کمک به خانواده‌ها تا پایان کرونا در آذربایجان شرقی

جانشین فرمانده لشکر 21 حمزه ارتش گفت: توزیع بسته های ضد عفونی کننده و غذایی پس از شناسایی خانواده ها و مناطق کم برخوردار انجام گرفته و بصورت مستمر این کمک‌ها برای خانواده های شناسایی شده ادامه می‌یابد.

به گزارش خبرنگار قلم پرس،سرهنگ محمد منوچهری جانشین فرمانده لشکر ۲۱حمزه ارتش در حاشیه توزیع ۱۰هزار بسته غذایی در محلات کم برخوردار تبریز در جمع خبرنگاران گفت: در راستای رزمایش کمک مومنانه و لبیک به منویات فرمانده کل قوا که در اواخر سال ۹۸ آغاز شد، همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی نیز این رزمایش اجرایی شد.

وی ادامه داد: در این رزمایش به همت قرارگاه سپهد شهید سلیمانی و تیپ ۱۲۱ ارتش و با همکاری لشکر ۲۱ حمزه به تعداد زیادی ماسک و مواد ضد عفونی کننده و بسته های غذایی در بین مردم کم برخوردار استان پخش شده است.

منوچهری خاطرنشان ساخت: این رزمایش تا پایان ویروس کرونا در آذربایجان شرقی ادامه خواهد داشت.

این مقام ارتش ادامه داد: توزیع بسته های ضد عفونی کننده و غذایی پس از شناسایی خانواده ها و مناطق کم برخوردار انجام گرفته و بصورت مستمر این کمک ها برای خانواده های شناسایی شده ادامه می‌یابد.

وی با اشاره به غربالگری مردم همزمان با توزیع بسته های کمکی خاطرنشان کرد: برای تسریع در امر شناسایی افراد آلوده به ویروس‌کرونا در روستاهای شهرستان تبریز، چادرهایی برای غربالگری و آموزش‌های‌لازم در جهت پیشگیری از ویروس کرونا توسط کادر بهداری ارتش انجام می گیرد.

منوچهری ضمن اشاره به آمادگی ارتش برای ایجاد بیمارستان صحرایی خاطرنشان کرد:از نظر ایجاد بیمارستان صحرایی هیچگونه مشکل و مانعی نداریم ولی با توجه به عدم اعلام نیاز و کنترل ویروس در استان فعلا نیازی به ایجاد این بیمارستان نیست و برای ایجاد بیمارستان باید از طریق ستاد مقابله با کرونای استان به ما ابلاغ شود.

وی در پایان گفت: نقاهتگاه های ارتش در کل استان آماده پذیرش بیماران کرونایی است.

  • منبع خبر : ایلنا