شهردار منطقه ۷ تبریز از توزیع ۱۲۵ تن آسفالت در طرح نگهداشت شهری در جنوب غرب تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس، محمد علی سلیمی در تشریح این خبر گفت: طرح ضربتی نگهداشت شهری با هدف خدمت رسانی در محلات از ۲۲ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت به مدت یک ماه عملیاتی می شود. وی اجرای […]شهردار منطقه ۷ تبریز از توزیع ۱۲۵ تن آسفالت در طرح نگهداشت شهری در جنوب غرب تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس، محمد علی سلیمی در تشریح این خبر گفت: طرح ضربتی نگهداشت شهری با هدف خدمت رسانی در محلات از ۲۲ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت به مدت یک ماه عملیاتی می شود.
وی اجرای این طرح را در حوزه های مختلف خدماتی عنوان کرد و افزود: این طرح شامل ۱۲ ماموریت مختلف بوده که توزیع آسفالت و اصلاح آسفالت معابر و چاله زدایی یکی از این ماموریت‌هاست و در این راستا طی هفته نخست بیش از ۱۲۵ تن آسفالت در راستای ترمیم آسفالت ها توزیع شده است.
سلیمی این اقدام را با همکاری و مشارکت معاونت های فنی عمرانی و خدمات شهری دانست و گفت: عملیات اصلاح آسفالت معابر در مسیرهای بهاران، بوستان های شرقی و غربی، کوی بعثت، تقاطع رسالت، شهرک شهید باکری، صبا، اندیشه مقابل آپارتمان های ولیعصر و کوثر اجرا شده است.