تمام گلزنان بازی تراکتور و استقلال
تمام گلزنان بازی تراکتور و استقلال

دو بازیکن استقلال موفق به زدن ۵ گل به تراکتور شده و در مقابل دو بازیکن تراکتور هم ۳ بار دروازه استقلال را در لیگ برتر باز کردند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، تیم های تراکتور و استقلال در لیگ برتر فوتبال کشور ۳۰ بار به مصاف هم رفتند که ۱۲ بار استقلال و ۱۰ […]دو بازیکن استقلال موفق به زدن ۵ گل به تراکتور شده و در مقابل دو بازیکن تراکتور هم ۳ بار دروازه استقلال را در لیگ برتر باز کردند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، تیم های تراکتور و استقلال در لیگ برتر فوتبال کشور ۳۰ بار به مصاف هم رفتند که ۱۲ بار استقلال و ۱۰ بار تراکتور به برتری رسیده و ۸ بازی دو تیم هم با تساوی به اتمام رسیده است.

بهترین گلزن تیم استقلال برابر تراکتور در لیگ برتر دیاباته و مهدی قائدی با زدن ۵ گل هستند.

از تیم تراکتور هم سامان نریمان جهان و محمد قنبری ۳ بار دروازه استقلال را گشوده اند.

دیاباته و مهدی قائدی از تیم استقلال و نریمان جهان از تراکتور تنها بازیکنانی هستند که در این بازی موفق به هت تریک شده اند.

سیدمهدی سید‌صالحی نیز تنها بازیکنی است که برای هر دو تیم در بازی های رو در رو موفق به گلزنی شده است.

گلزنان استقلال برابر تراکتور در لیگ برتر

۵ گل: دیاباته، مهدی قائدی

۳ گل: فرهاد مجیدی، مجتبی جباری

۲ گل: حنیف عمران‌زاده، آرش برهانی

یک گل: محمد نوازی، سیروس دین‌محمدی، یداله اکبری، فرزاد مجیدی، فراز فاطمی، میلاد میداوودی، سیدمهدی سیدصالحی، جواد نکونام، امیرحسین صادقی، امید ابراهیمی،  مین حاج‌محمدی، سجاد شهباززاده، امید نورافکن(گل به خودی)، کاوه رضایی، سرور جباروف، مرتضی تبریزی، فرشید اسماعیلی، امیرارسلان مطهری، علی کریمی،  امیرحسین حسین‌زاده، ابوالفضل جلالی، محمدحسین مرادوند، آرش رضاوند، جعفر سلمانی

لازم به ذکر است فرهاد مجیدی با زدن ۷ گل بهترین گلزن در تمامی بازی های لیگ و حذفی دیدارهای استقلال با تراکتور است.

گلزن تراکتور برابر استقلال در لیگ برتر

۳ گل: سامان نریمان جهان، محمد قنبری

۲ گل: فرزاد حاتمی، لوسیانو ادینهو، محمد ابراهیمی، محمد نصرتی، جاسم کرار، فلاویو لوپز

یک گل: مهرداد پولادی، مصطفی اکرامی، سید مهدی سیدصالحی، حسن حسینی، احمد آل‌نعمه، میلاد فخرالدینی، سعید دقیقی، کریم انصاری فرد، فرشاد احمدزاده، شاهین ثاقبی، سروش رفیعی، آلویس نانگ، علی عبداله‌زاده (گل‌به‌خودی) ، اشکان دژاگه، محمدرضا آزادی، ساسان انصاری، رضا اسدی، محمد عباس‌زاده، محمدی(گل به خودی)

پایان پیام/۶۰۰۱۷