تلگرام طلایی و هاتگرام هیچ‌گاه بسته نخواهد شد / تلگرام طلایی و هاتگرام ۲۵ تا ۳۰ میلیون کاربر دارد
تلگرام طلایی و هاتگرام هیچ‌گاه بسته نخواهد شد / تلگرام طلایی و هاتگرام ۲۵ تا ۳۰ میلیون کاربر دارد

رئیس کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس، توقف فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام را تکذیب و تأکید کرد:تلگرام طلایی و هاتگرام هیچ‌گاه بسته نمی‌‎شود. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، رمضانعلی سبحانی‌فر قویا اخبار مربوط به تعطیل شدن فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام را رد و تصریح کرد: تلگرام طلایی و […]

رئیس کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس، توقف فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام را تکذیب و تأکید کرد:تلگرام طلایی و هاتگرام هیچ‌گاه بسته نمی‌‎شود.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، رمضانعلی سبحانی‌فر قویا اخبار مربوط به تعطیل شدن فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام را رد و تصریح کرد: تلگرام طلایی و هاتگرام هیچ‌گاه بسته نخواهد شد.

تلگرام طلایی و هاتگرام ۲۵ تا ۳۰ میلیون کاربر دارد

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر تلگرام طلایی و هاتگرام ۲۵ تا ۳۰ میلیون کاربر دارد، افزود: هیچ علتی و خبر جدیدی برای توقف فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام وجود ندارد.

وی رأی مخالف امروز مجلس به فوریت طرح اصلاح قانون برنامه ششم درباره حمایت از پیام رسان‌های داخلی را نیز بیانگر این موضوع دانست که باید به قوانین بالادستی در حوزه واگذاری بنگاه‌های دولتی توجه داشت.

سبحانی‌فر یادآور شد: طرح الحاق دو تبصره به بند ۳ ماده ۶۷ قانون برنامه ششم که به استناد این بند قانونی قصد حمایت از پیام رسان‌های داخلی مطرح شد قصد داشت که تأمین منابع از محل واگذاری بنگاه‌های دولتی به بخش خصوصی صورت گیرد ولی در قوانین بالادستی ذکر شده که درآمد حاصل از فروش بنگاه باید در محل خودش هزینه شود؛ برای مثال اگر نیروگاهی به بخش خصوصی واگذار می‌‎شود درآمد حاصل از آن باید در نیروگاه‌‎ها هزینه شود نه محلی دیگر.

رئیس کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بنابراین منابع حمایت از پیام رسان‌های داخلی به درستی تعریف نشده بود و به همین دلیل مجلس با این طرح مخالفت کرد.

 نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس با ۱۰۴ رای موافق، ۶۵ رای مخالف و ۹ رای ممتنع از مجموع ۲۲۲ نماینده حاضر در مجلس به یک فوریت طرح الحاق دو تبصره به بند ۳ ماده ۶۷ قانون برنامه ششم درباره حمایت از پیام رسان‌های داخلی رای مثبت ندادند./