تلاش دشمنان اسلام و انقلاب  برای نا امن کردن ایران / نظارت به ساخت و ساز ها بسیار پایین است
تلاش دشمنان اسلام و انقلاب  برای نا امن کردن ایران / نظارت به ساخت و ساز ها بسیار پایین است

امام جمعه مراغه گفت: دشمنان اسلام و انقلاب همچنان برای ناامن کردن ایران در تلاش هستند. به گزارش قلم پرس،از مراغه، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی پورمحمدی امروز در خطبه‌های نمازجمعه مراغه با اشاره به حوادث اخیر کشور افغانستان و شهادت شیعیان این کشور اظهار کرد: دشمنان اسلام و انقلاب با ناامن کردن کشورهای منطقه این  جمهوری […]امام جمعه مراغه گفت: دشمنان اسلام و انقلاب همچنان برای ناامن کردن ایران در تلاش هستند.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی پورمحمدی امروز در خطبه‌های نمازجمعه مراغه با اشاره به حوادث اخیر کشور افغانستان و شهادت شیعیان این کشور اظهار کرد: دشمنان اسلام و انقلاب با ناامن کردن کشورهای منطقه این  جمهوری اسلامی ایران را نشانه گرفته‌اند.

وی افزود: در سایه تلاش شبانه‌روزی نیروهای امنیتی و مسلح ناکام مانده‌اند.

پورمحمدی اضافه کرد: امنیت امروز کشور مرهون تلاش شبانه‌روزی نیروهای امنیتی است و باید قدر این امنیت را بدانیم و امنیت آفرینان را دعاکنیم.

خطیب جمعه مراغه، در ادامه با اشاره به روز رحلت شیخ بهایی و روز معمار از شهرداری و نظام مهندسی خواست به ساخت و سازها بیشتر نظارت داشته باشند.

وی گفت: نظارت به ساخت و ساز ها بسیار پایین است و به همین خاطر کیفت ساخت و سازها پایین آمده است . 

حجت الا سلام پور محمدی در ادامه با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران افزود: خدمات این نهاد انقلاب در حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب، امام و رهبر انقلاب بی‌شمار است.

وی گفت: پاسداران در دوران دفاع مقدس و پس از آن برای عزت و استقلال ایران اسلامی شبانه‌روزی تلاش کرده‌اند.

انتهای پیام/