به گزارش ابسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، سید رضا صالحی امیری در پیامی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر سهراب مرادی برای حضور در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک توکیو تقدیر و تشکر کرد. در متن این پیام آمده است: سهراب مرادی پولادمرد افتخار آفرین و با اخلاق کشورمان به رغم آسیب دیدگی مزمن برای حضور […]

به گزارش ابسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، سید رضا صالحی امیری در پیامی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر سهراب مرادی برای حضور در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک توکیو تقدیر و تشکر کرد.

در متن این پیام آمده است: سهراب مرادی پولادمرد افتخار آفرین و با اخلاق کشورمان به رغم آسیب دیدگی مزمن برای حضور در بازی‌های المپیک توکیو، دلاورانه با تحمل درد و رنج فراوان پنجه در پنجه پولاد سرد با حریفان سر سخت خود نهاد تا بتواند بار دیگر پرچم پر افتخار میهن عزیزمان را در این میدان بزرگ برافراشته کند.

سهراب عزیز با تکیه به قدرت لایزال الهی و با ذکر یا علی،،، تمام همت، قدرت و توان خود را در چله غیرت و مردانگی نهاد و حتی درد مزمن کتف وکمر وی هم مانع ازحضور ایشان در این میدان سخت نشد.
بی شک این سرزمین، خاستگاه شیر زنان و دلیر مردانی است که با از خودگذشتگی و جانفشانی بارها و بارها کام ملت را شیرین کردند و در دل این مردم عزیز و قدرشناس جای گرفتند.
یاد و نام سهراب قهرمان و پهلوان نامدار ایران زمین تا ابد بر تارک اذهان مردم نقش بسته و ماندگار خواهد ماند.

از خداوند متعال برای بهبودی و سلامتی قهرمان ارزنده کشورمان دعای خیر می‌کنم و امید واثق دارم بار دیگر شاهد حضور ایشان در عرصه رقابت‌های آسیایی، جهانی والمپیکی باشیم.

وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، فدراسیون وزنه‌برداری و خانواده بزرگ و فرهیخته ورزش قدردان ستارگان ایران زمین خواهند بود.

انتهای پیام