به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال سرمربی تیم‌های ملی فوتبال زنان در رده‌های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان را معرفی کرد.  به این ترتیب مریم ایراندوست به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال زنان بزرگسال انتخاب شد،  هدایت تیم جوانان به مریم آزمون سپرده شد و شادی مهینی هم به عنوان سرمربی تیم نوجوانان به کار خود ادامه […]

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال سرمربی تیم‌های ملی فوتبال زنان در رده‌های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان را معرفی کرد.  به این ترتیب مریم ایراندوست به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال زنان بزرگسال انتخاب شد،  هدایت تیم جوانان به مریم آزمون سپرده شد و شادی مهینی هم به عنوان سرمربی تیم نوجوانان به کار خود ادامه می‌دهد. 

 شهره موسوی، نایب رییس فدراسیون در امور زنان درباره انتخاب سرمربیان تیم های ملی فوتبال زنان گفت: طبق اساسنامه فدراسیون، انتخاب سرمربی تیم ملی زنان و پیشنهاد آن به هیات رییسه برعهده نایب رییس سوم و رییس دپارتمان زنان است. در هر سه رده بانوان سرمربی پیشنهادی را به عزیزی خادم، رییس فدراسیون و سایر اعضای هیات رییسه اعلام کردیم که خوشبختانه با موافقت اعضا، سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال زنان منصوب شدند.

او اضافه کرد: برهمین اساس مریم ایراندوست به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان، مریم آزمون به عنوان سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال و شادی مهینی نیز به عنوان سرمربی تیم ملی زیر ۱۷ سال انتخاب شدند.

موسوی در پایان خاطرنشان کرد: به زودی نشستی را با این عزیزان برگزار خواهیم کرد. برنامه و اردوهای تیم‌های ملی فوتبال نیز متعاقبا از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال زنان بزرگسال ایران که از فروردین ۱۳۹۸ تعطیل شده، شهریور ماه ۱۴۰۰ مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا را پیش رو دارد و طبق اعلام فدراسیون فوتبال قرار است تیم جوانان هم خردادماه به مسابقات کافا اعزام شود. 

انتهای پیام