تعیین تکلیف ۷۹ درصد پرونده‌های معوق در دادگستری کرمانشاه 
تعیین تکلیف ۷۹ درصد پرونده‌های معوق در دادگستری کرمانشاه 

خبرگزاری میزان – توسلی زاده در گفتگو با میزان از تعیین تکلیف ۷۹ درصد پرونده‌های معوق در دادگستری استان کرمانشاه خبر داد و گفت: ۷۹ درصد پرونده‌های معوق تا پایان بهمن ماه سال گذشته به سرانجام رسیده است و مابقی در اجرای احکام کیفری و مدنی در حال انجام است. رئیس دادگستری کرمانشاه افزود: بر […]

خبرگزاری میزان – توسلی زاده در گفتگو با میزان از تعیین تکلیف ۷۹ درصد پرونده‌های معوق در دادگستری استان کرمانشاه خبر داد و گفت: ۷۹ درصد پرونده‌های معوق تا پایان بهمن ماه سال گذشته به سرانجام رسیده است و مابقی در اجرای احکام کیفری و مدنی در حال انجام است.

رئیس دادگستری کرمانشاه افزود: بر اساس آمار معاونت آمار قوه قضائیه بیش از سه برابر میانگین کشوری در استان کرمانشاه کاهش موجودی داشته ایم.

توسلی زاده ادامه داد: «مدیریت پرونده‌های مهم» موضوع بسیار مهمی برای این دادگستری است و  ۱۰ درصد از پرونده‌های مطروحه دادگستری دارای اهمیت بالایی است و تلاش ما بر مدیریت و رسیدگی سریع و قاطع به آنهاست این موارد پرونده‌های سرقت، قتل‌عمد، آدم ربایی، منازعات، قدرت نمایی با سلاح، قاچاق سلاح و کالا و مواد مخدر و جرایم علیه امنیت و ارزش‌های ملی و دینی را دربرمی گیرد.

انتهای پیام/