گرفتن مالیات ۲۴۶ میلیارد تومانی از دانه درشت ها
گرفتن مالیات ۲۴۶ میلیارد تومانی از دانه درشت ها

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌شرقی گفت: طی دو سال اخیر سربازان گمنام امام زمان(عج) در این استان از 246 میلیارد تومان فرار مالیاتی توسط دانه درشت‌ها در قالب اقدامات نرم جلوگیری کردند.

به گزارش قلم پرس، مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌شرقی، در نشستی با اصحاب رسانه در آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، اظهار داشت: علاوه بر اقدامات نرم، پیشگیری از تخلفات و ادامه روند تضییع بیت المال و کمک به رفع موانع تولید و صادرات انجام شده، ارزش ریالی و ارزی پرونده‌های مفاسد اقتصادی تشکیل و برخورد شده به صورت سخت در استان، بر اساس فعالیت نیروهای اداره کل اطلاعات در یک سال گذشته ۶۲ هزار و ۳۵۹ میلیارد ریال  و ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار است.

گرفتن مالیات  ۲۴۶ میلیارد تومانی از دانه درشت ها

وی افزود: طی دو سال اخیر سربازان گمنام امام زمان(عج) در این استان از ۲۴۶ میلیارد تومان فرار مالیاتی توسط دانه درشت‌ها در قالب اقدامات نرم جلوگیری کردند.

ضربه به باند کلاهبرداری سازمان یافته بانکی از طریق خرید و فروش چک بلامحل در آذربایجان شرقی / کشف ۵۰  هزار فقره چک از این باند

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌شرقی  در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ۱۹نفر از اعضای اصلی باند کلاهبرداری سازمان یافته تهیه چک های بانکی و جعل اسناد در استان آذربایجان شرقی شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی، ۱۹  نفر از اعضای اصلی باند کلاهبرداری سازمان یافته تهیه چک های بانکی و جعل اسناد در استان مورد رصد و شناسایی قرار گرفته و با همکاری دستگاه قضایی دستگیر شدند.

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌شرقی افزود: برابر بررسی های انجام شده و مدارک موجود در پرونده، متهمان اقدام به کلاهبرداری، جعل اسناد، تهیه و خرید و فروش چک های بانکی بلامحل نموده اند و تاکنون بیش از ۵۰ هزار فقره چک به ارزش ۱۸ هزار میلیارد ریال از باند مذکور کشف شد.

وی اضافه کرد: این باند با خرید معتادان و افراد بی بضاعت به نام آنان از بانک‌ها چک گرفته و چک ها را در بازار خرید و فروش می کردند.

انتهای پیام