به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در دیدار رفت برابر منچستر سیتی با نتیجه دو بر یک شکست خورد. ادن ترزیچ، سرمربی دورتموند از این شکست ناراحت است با این حال تاکید کرد که آنها توان جبران را در بازی برگشت دارند. او گفت: می دانستیم که منچستر سیتی در بیشتر […]

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در دیدار رفت برابر منچستر سیتی با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

ادن ترزیچ، سرمربی دورتموند از این شکست ناراحت است با این حال تاکید کرد که آنها توان جبران را در بازی برگشت دارند.

او گفت: می دانستیم که منچستر سیتی در بیشتر دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار خواهد داشت با این حال می خواستیم که بازی همیشگی خود را به نمایش گذاریم و اجازه ندهیم که سیتی به برنامه های مورد نظرش برسد. به نظرم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم.

ترزیچ ادامه داد: از عملکرد تیم راضی هستم هر چند که این شکست ناراحت کننده بود. سیتی فرصت های کمی در این بازی داشت. به خوبی دروازه آنها را تهدید کردیم و گل تساوی را هم به ثمر رساندیم اما در دقایق پایانی گل بدی خوردیم که باعث شد تا احساس بدی داشته باشیم.

او در پایان گفت: گواردیولا بعد از بازی صحبت های خوبی با من داشت. باید بگویم که ماموریت ما تمام نشده است. ۸ روز دیگر دوباره همدیگر را ملاقات می کنیم. نیمه نخست این رقابت به سود سیتی به پایان رسید و براین باور هستم که ما جبران خواهیم کرد. آنها هستیم تا برای جبران نتیجه به میدان رویم.

انتهای پیام