تجمع مردم تبریز در چله خونین غزه
تجمع مردم تبریز در چله خونین غزه

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: تجمع بزرگ مردم تبریز در حمایت از مردم بی دفاع و کودکان مظلوم و بیگناه غزه و محکومیت وحشی گری های اسراییل برگزار خواهد شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت الاسلام محمدرضا اسکندری اظهار کرد: نزدیک به چهل روز از عملیات طوفان الاقصی می گذرد و […]رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: تجمع بزرگ مردم تبریز در حمایت از مردم بی دفاع و کودکان مظلوم و بیگناه غزه و محکومیت وحشی گری های اسراییل برگزار خواهد شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت الاسلام محمدرضا اسکندری اظهار کرد: نزدیک به چهل روز از عملیات طوفان الاقصی می گذرد و اسراییل برای جبران شکست غیر قابل ترمیم خود در این عملیات، دست به هر جنایتی علیه مردم بی دفاع و کودکان می زند.

وی اضافه کرد: در این مدت بیش از ده هزار نفر از غیرنظامیان شهید شده اند که نیمی از این شهدا، کودکان معصوم و بی گناه هستند و این قساوت و وحشی گری به حدی رسیده که حتی غیر مسلمانان و مردم کشورهای غربی نیز در محکومیت این جنایات به پا خاسته اند.

اسکندری با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی همواره در طول تاریخ در خط مقدم مبارزه با ظلم بوده اند و در حمایت از مظلوم در صف اول قرار دارند، تأکید کرد: چشم تمام مستضعفین دنیا به ایران است و این حرکت تاریخی و قیام یکپارچه علیه غاصبان و ظالمان، قطعاً در تصمیم گیری های بین المللی و معادلات منطقه ای تأثیرگذار خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی روز شنبه ۲۷ آبان ماه را زمان برگزاری این تجمع عنوان کرد و افزود: مردم غیرتمند و انقلابی شهر تبریز همراه با سایر هموطنان در سراسر کشور در ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز شنبه با تجمع در سنگفرش مصلای اعظم حضرت امام خمینی(ره)، حمایت قاطع خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهند کرد.

اسکندری از سردار جلیل بابازاده، فرمانده قرارگاه منطقه ای عاشورا به عنوان سخنران این تجمع نام برد و خاطرنشان کرد: از تمام اقشار مختلف مردم و خانواده های عزیز دعوت میکنیم به همراه کودکان دلبند خود در این تجمع شرکت کنند.

پایان پیام/