به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مردم تبریز در اعتراض به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در جریان درگیری‌های اخیر در نوار غزه، مقابل بیت امام جمعه تبریز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی تجمعی اعتراض‌آمیز برگزار کردند. تجمع‌کنندگان شعارهایی را در حمایت از مردم ستمدیده فلسطین و در محکومیت صهیونیست‌ها سر داده و پرچم […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مردم تبریز در اعتراض به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در جریان درگیری‌های اخیر در نوار غزه، مقابل بیت امام جمعه تبریز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی تجمعی اعتراض‌آمیز برگزار کردند.

تجمع‌کنندگان شعارهایی را در حمایت از مردم ستمدیده فلسطین و در محکومیت صهیونیست‌ها سر داده و پرچم این رژیم غاصب را به آتش کشیدند.

 حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی در این تجمع اظهار داشت: در ماه نوامبر دادگاهی در اسرائیل به نفع گروه شهرک‌نشین اسرائیلی رأی داد که منجر به حکم اخراج ۸۷ فلسطینی در جنوب مسجدالاقصی شد.

وی افزود: مدافعان آزادی در برابر موشک‌باران و تخریب دفاتر رسانه‌های بین‌المللی که جنایت‌های صهیونیست‌ها را به شبکه‌های تلویزیونی جهان مخابره می‌کردند، کجا هستند.

امام جمعه تبریز بیان کرد: مهم‌ترین دستاورد جنگ اخیر فراتر رفتن رویارویی با صهیونیست‌ها از غزه و درگیر شدن جوانان، مردان و زنان فلسطینی با شهرک‌نشینان غاصب صهیونیستی است.

وی با اشاره به ورود موشک‌های مقاومت از غزه به شهرک‌های اشغالی همسایه آن گفت: گروه‌های مقاومت نشان دادند که ارزیابی اطلاعاتی و طرح‌های عملیاتی فوق‌العاده قوی در اختیار دارند و می‌توانند موشک باران سرزمین‌های صهیونیست‌نشین را تا ۶ ماه ادامه دهند.

آل‌هاشم اضافه کرد: باید دانست که این توان در یک شب به وجود نیامده، بلکه جبهه مقاومت با رویکرد حفاظتی، اطلاعاتی، کارخانه‌های موشک‌سازی را در تاریکی غزه احداث و خط انبوه تولید آن را راه‌اندازی کرده است.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱/س