تبریز شهر و خاستگاه فوتسال ایران است/ ۳ بازیکن آذربایجانی در لیست تیم ملی
تبریز شهر و خاستگاه فوتسال ایران است/ ۳ بازیکن آذربایجانی در لیست تیم ملی

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران گفت: تبریز با تیم هایی چون دبیری و مس سونگون، شهر و خاستگاه فوتسال ایران است و امیدواریم تماشاچیان تبریزی در این بازیها ما را حمایت کنند.

به گزارش قلم پرس، حمید مقدم در نشست خبری پیش از آغاز این تورنمنت گفت: علی رغم قهرمانی ایران در دور اول این رقابتها، نباید فراموش کنیم که فوتسال آسیا پیشرفت کرده است و از طرفی چون رده سنی در این رقابتها دخیل است، نمی توان با دوره های قبلی ارزیابی کرد.

 

 

او ادامه داد: ۳ بازیکن از آذربایجان در تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ایران حضور دارند که احسان سلیمانی از تبریز و سالار آقاپور و بلال آذربایجانی از شهر اورمیه تیم ملی را همراهی می کنند.

عبدالرزاق ممرک، سرمربی تیم زیر ۲۰ سال افغانستان نیز در این نشست اظهار داشت: از میزبانی خوب جمهوری اسلامی ایران برای این مسابقات تشکر می‌کنیم. خوشحال هستیم که به این مرحله از مسابقات صعود کرده‌ایم. این موضوع انگیزه زیادی برای جوانان افغانستان است تا با امید بیشتری کارشان را برای آینده ادامه دهند.

چان فی‌تات، سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال هنگ‌کنگ نیز اظهار داشت: ما بسیار خوشحال هستیم و خودمان را خوش‌شانس می‌دانیم که در این مرحله قرار داریم.

او افزود: برای حضور در این مسابقات آماده‌سازی طولانی‌مدتی نداشتیم و فقط ۲ ماه تمرین کردیم اما آماده‌ایم. می‌دانیم که رقیبان سرسختی داریم اما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم.

 

 

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ژاپن نیز در این نشست گفت: برای اینکه بهترین تیم مسابقات شویم بیشترین تلاشمان را انجام می‌دهیم. بیشترین توان و داشته‌هایمان را به کار می‌گیریم تا عنوان قهرمانی را به دست آوریم.

روی سوزوکی، سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ژاپن ادامه داد: برای اینکه بهترین تیم این مسابقات شویم بیشترین تلاشمان را انجام می‌دهیم. بیشترین توان و داشته‌هایمان را به کار می‌گیریم تا عنوان قهرمانی را به دست آوریم.

آردا ناشیخوف، سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال تاجیکستان در این نشست با اشاره به آمادگی تیمش برای آغاز مسابقات اظهار داشت: از همه شما به خاطر میزبانی مسابقات تشکر می‌کنم، ما روز گذشته به تبریز رسیدیم. ما هم همچون دیگر تیم‌ها برای این مسابقات اهداف بزرگی در سر داریم.

کوچ توآن، سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ویتنام نیز در رابطه با برگزاری دومین دوره از مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در این رده، اظهار داشت: نیمی از ترکیب ما بازیکنان زیر ۲۰ سال هستند. نتوانستیم با دقت لازم برای این مسابقات آماده شویم. آمده‌ایم تا با انجام بازی‌ها تجربه بیشتری کسب کرده و پیشرفت کنیم.

 

 

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال عراق هم در نشست خبری پیش از آغاز این بازیها گفت: ما تحت هیچ فشاری نیستیم. شما می‌دانید که لیگ فوتسال عراق بسیار قوی است و بازیکنان ما در آن لیگ بازی می‌کنند.

علی الربیع سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال عراق در این نشست اظهار داشت: از همه شما تشکر می‌کنم. بسیار خوشحال هستیم که اینجا حضور داریم. همه می‌دانیم که عراق تیم فوتسال بسیار قوی دارد. ما در آرژانتین حضور داشتیم و در دوره قبلی نیز نائب قهرمان شدیم.

سایان، سرمربی اندونزی نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: برای حضور در این مسابقات آماده هستیم. امیدوارم بازیکنانمان حداکثر تلاششان را انجام داده و از بازی‌های این مسابقات لذت ببرند.

چانگ چین ینگ سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال چین تایپه نیز در رابطه با برگزاری اردوهای آماده‌سازی تیمش برای حضور در این مسابقات اظهار داشت: ما در کمپ‌های تمرینی کشورمان تمرین کرده و همچنین اردوهایی در ژاپن و پرتغال برگزار کردیم.

او افزود: ما تیم جوانی هستیم و برای کسب تجربه بیشتر به تبریز آمده‌ایم. می‌دانیم که رقبای سختی در گروهمان حضور دارند. می‌خواهیم بهترین بازی‌هایمان را انجام داده و از حضور در این رقابت‌ها لذت ببریم.