تبریز به شوک نیاز دارد
تبریز به شوک نیاز دارد

شهردار تبریز گفت: تبریز در سال‌های گذشته از عدم توجه در حوزه‌های مختلف رنج برده و علاوه بر شهرداری، در دیگر حوزه‌ها نیز مورد بی‌توجهی و بی مهری قرار گرفته است و نیاز است که در این حوزه شوکی وارد شود. به عنوان یک تبریزی و آذربایجانی، این خلا را احساس می‌کنم. به گزارش قلم […]شهردار تبریز گفت: تبریز در سال‌های گذشته از عدم توجه در حوزه‌های مختلف رنج برده و علاوه بر شهرداری، در دیگر حوزه‌ها نیز مورد بی‌توجهی و بی مهری قرار گرفته است و نیاز است که در این حوزه شوکی وارد شود. به عنوان یک تبریزی و آذربایجانی، این خلا را احساس می‌کنم.

به گزارش قلم پرس،از تبریز،  یعقوب هوشیار امروز به همراه اعضای شورای شهر در جلسه‌ای با استاندار آذربایجان شرقی، فرماندار تبریز و مدیران دیگر دستگاه‌های خدمت رسان شهر به بررسی مشکلات و مسائل مختلف پیرامون شهر پرداخت.

هوشیار در این جلسه گفت: هر چقدر بتوانیم در توسعه تبریز موفق عمل کنیم، دیگر شهرها نیز از ما متأثر خواهند بود. جا دارد که به دلایل مختلف به تبریز بیشتر رسیدگی کنیم.

وی افزود: تبریز در سال‌های گذشته از عدم توجه در حوزه‌های مختلف رنج برده و علاوه بر شهرداری، در دیگر حوزه‌ها نیز مورد بی‌توجهی و بی مهری قرار گرفته است و نیاز است که در این حوزه شوکی وارد شود. به عنوان یک تبریزی و آذربایجانی، این خلا را احساس می‌کنم.

هوشیار گفت: فاینانس خط یک مترو حدود ۱۳ هزار میلیارد تومان است که با تزریق آن به اقتصاد تبریز، تحولی خوب ایجاد می‌شود. برخی ظرفیت‌ها در تبریز وجود دارد که نیاز به مجوز از تهران ندارد. به عنوان مثال، در کوی سنجران بسیاری از اهالی، خانه و کاشانه خود را رها کرده و رفته‌اند. نباید این موضوع را به تهران ارجاع دهیم و اینجا با مدیریت جهادی حل کنیم.

هوشیار اظهار کرد: با توجه به اینکه دومین کنگره شهدای آذربایجان نیز در پیش است، می‌خواهیم‌ باغ موزه شمیم پایداری را در دو فاز اجرایی کنیم که فاز اول آن تا هفته دفاع مقدس و فاز دوم آن تا سال آینده اجرا می‌شود.

انتهای پیام/