تایید بازداشت ۷ نفر در دیدار استقلال و تراکتور /در رابطه با امنیت کشور و ارزش‌های انقلاب با کسی تعارف نداریم
تایید بازداشت ۷ نفر در دیدار استقلال و تراکتور /در رابطه با امنیت کشور و ارزش‌های انقلاب با کسی تعارف نداریم

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با تایید خبر دستگیری تعدادی از تماشاگرنماها در حاشیه دیدار تراکتور و استقلال گفت: در رابطه با امنیت کشور و ارزش‌های انقلاب با کسی تعارف نداریم و در مقابل حرکات خلاف قانون اعمال قانون خواهیم کرد.

به گزارش قلم پرس، علیار راستگو  با تایید خبر دستگیری تعدادی از تماشاگرنماها در حاشیه دیدار تراکتور و استقلال اظهار داشت: تعداد ۷ نفر از افراد حاضر در ورزشگاه که اقدام به حرکات و شعارهای غیرفوتبالی کرده بودند بازداشت شدند.

وی تاکید کرد: در رابطه با امنیت کشور و ارزش‌های انقلاب با کسی تعارف نداریم و در مقابل حرکات خلاف قانون اعمال قانون خواهیم کرد.

معاون سیاسی وامنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی،خاطرنشان کرد: دیدار تیم‌های تراکتور و استقلال در امنیت و آرامش کامل و بدون هیچ مشکلی برگزار شد و در این خصوص باید قدردان عوامل دست‌اندرکار و همچنین هواداران فهیم باشیم.

گزارش فارس حاکی از این است، ساعتی پیش معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور از بازداشت ۷ نفر تماشاگرنما در دیدار تراکتور و استقلال که حرکت خارج از عرف فوتبال انجام دادند خبر داده و گفته بود؛ دستگاه اطلاعاتی انتظامی و قضایی پیگیر  ۳-۴ نفری هستند که آنجا مطلبی نوشته بودند.

  • منبع خبر : فارس