تاکید بر خویشتن‌داری هواداران در دیدار مدیران استقلال و تراکتور
تاکید بر خویشتن‌داری هواداران در دیدار مدیران استقلال و تراکتور

در دیدار مدیران استقلال و تراکتورسازی، آن‌ها از هوادارانشان خواستند تنها از تیم مورد علاقه‌شان حمایت کنند و از تماشای بازی لذت ببرند. به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، تیم‌های استقلال و تراکتورسازی در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فردا (جمعه) ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. در فاصله یک روز مانده […]

در دیدار مدیران استقلال و تراکتورسازی، آن‌ها از هوادارانشان خواستند تنها از تیم مورد علاقه‌شان حمایت کنند و از تماشای بازی لذت ببرند.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، تیم‌های استقلال و تراکتورسازی در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فردا (جمعه) ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. در فاصله یک روز مانده به برگزاری این دیدار، امیرحسین فتحی و صادق درودگر، مدیران دو تیم استقلال و تراکتورسازی با یکدگیر در هتل المپیک دیدار کردند.

در این دیدار مدیران استقلال و تراکتورسازی بر این موضوع که این دو تیم تنها در داخل زمین رقابت دارند و قبل و بعد از این مسابقه مانند دو دوست به یکدیگر احترام می‌گذارند تاکید کردند. آن‌ها همچنین از هواداران‌شان خواستند که ضمن احترام متقابل به یکدیگر، از بازی زیبای تیم‌های محبوبشان لذت ببرند و تنها به تشویق تیم مورد علاقه خود بپردازند.