به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مهدی تارتار پس از پیروزی ذوب آهن مقابل تراکتور در نشست خبری اظهار داشت: بازی را بردیم که به سه امتیاز آن نیاز داشتیم. مزد تلاش به خصوص در نیمه اول را گرفتیم. تیم برتر میدان بودیم و بازی خوبی را انجام دادیم. در نیمه دوم طبیعی بود که […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مهدی تارتار پس از پیروزی ذوب آهن مقابل تراکتور در نشست خبری اظهار داشت: بازی را بردیم که به سه امتیاز آن نیاز داشتیم. مزد تلاش به خصوص در نیمه اول را گرفتیم. تیم برتر میدان بودیم و بازی خوبی را انجام دادیم. در نیمه دوم طبیعی بود که تراکتور با توجه به میزبانی فشار بیاورد که بیشتر هم احساسی بود. 

وی ادامه داد: اگر یک مقدار در انتقال توپ بهتر کار می‌کردیم، به گل‌های بیشتری می‌رسیدیم. در نهایت سه امتیاز را کسب کردیم و به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم که در این سرما جانانه جنگیدند و این برد را به هوادارانی تقدیم می‌کنیم که فقط ذوب آهن را دوست دارند نه کسانی دیگر را. 

سرمربی ذوب آهن عنوان کرد: تیم ما نسبت به فصل قبل ۸۰ درصدش تغییر کرده و به هرحال با این شرایط باید نیم فصل اول را بگذرانیم و در نیم فصل دوم با جذب نفرات دیگر بهتر شویم و به روزهای خوب مان باز گردیم.

انتهای پیام/