تارتار: بازی بردن تراکتور به تبریز آمدیم/ نبود تماشاگران تاثیری در ما نخواهد داشت
تارتار: بازی بردن تراکتور به تبریز آمدیم/ نبود تماشاگران تاثیری در ما نخواهد داشت

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: با احترام به تیم تراکتور، باید بگویم فردا برای کسب پیروزی به مصاف تیم تراکتور خواهیم رفت. به گزارش قلم پرس،از تبریز، مهدی تارتار در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تراکتور گفت: امسال بازی راحتی را پیش رو نداریم و همه تیم ها تدارک خوبی دیده‌اند و […]سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: با احترام به تیم تراکتور، باید بگویم فردا برای کسب پیروزی به مصاف تیم تراکتور خواهیم رفت.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، مهدی تارتار در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تراکتور گفت: امسال بازی راحتی را پیش رو نداریم و همه تیم ها تدارک خوبی دیده‌اند و امیدوارم و فردا بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد باشیم.

وی گفت: با احترام به تیم تراکتور باید بگویم فردا برای کسب ۳ امتیاز و بردن بازی می کنیم و امیدوارم فردا هر تیمی لیاقت دارد به برتری برسد.

بازیکن سابق تیم تراکتور افزود: برای تیم‌هایی که تازه به لیگ برتر آمدند و یا تیم‌های جوان حضور یا عدم حضور تماشاگر می‌تواند تاثیر بگذارد اما برای ذوب‌آهن که تیمی ریشه دار است و سابقه فینال آسیا را دارد، عدم حضور تماشاگران تاثیر نداشته و ما برای پیروزی به میدان خواهیم بود.

وی تصریح کرد: تراکتور تیم بزرگی است و جا دارد از زحمات آقای زنوزی به خاطر تشکیل تیمی قوی تشکر کرد، ذوب‌آهن نیز تیمی بزرگ و ریشه‌دار است و ما هم برای کسب نتیجه خوب و رتبه بهتر نسبت به سال پیش وارد لیگ شدیم.

تارتار گفت: من با این که مربی جوانی نیستم اما به دنبال فلسفه حضور مربیان خارجی در فوتبال ایران هستم و سعی می کنم از آنها چیزی یاد بگیرم و در مورد بازیکنان هم همین نظر را دارم و بازیکنان مطرح می‌توانند الگوی خوبی برای بازیکنان جوان فوتبال باشند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷