بهره‌برداری از بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی‌ در تبریز
بهره‌برداری از بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی‌ در تبریز

بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی تبریز فردا مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، فاز نخست مجتمع مدرن “جهان ساتراپ”، به عنوان بزرگ‌ترین و مجهزترین مجموعه رفاهی، تفریحی و ورزشی تبریز، با سرمایه گذاری ۴۵۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و با هدف تزریق نشاط اجتماعی، ایجاد بسترهای ورزش و تفریحات سالم برای جوانان و شهروندان، […]بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی تبریز فردا مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، فاز نخست مجتمع مدرن “جهان ساتراپ”، به عنوان بزرگ‌ترین و مجهزترین مجموعه رفاهی، تفریحی و ورزشی تبریز، با سرمایه گذاری ۴۵۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و با هدف تزریق نشاط اجتماعی، ایجاد بسترهای ورزش و تفریحات سالم برای جوانان و شهروندان، با حضور مسوولان ارشد کشوری، استانی و شهری فردا و همزمان با اعیاد مبارک فطر به بهره برداری می‌رسد.

مجتمع رفاهی، تفریحی و ورزشی جهان ساتراپ تبریز در زمینی به مساحت ۴۲۵۰ مترمربع و زیربنایی بالغ بر ۲۶۰ هزار متر مربع، شامل یک مجموعه مسکونی ۷۰ واحدی، استخر، تالار، رستوران، کافی شاپ، سالن‌های ورزشی فوتسال، والیبال، بسکتبال، بولینگ، بدنسازی، اتاق های ماساژ، مجموعه پزشکی و درمانی اختصاصی، آرایشگاه، رختکنی، دوش، سونا، جکوزی، فود کورت و رستوران‌های روباز و سالن‌های همایش و جلسات، پس از یک رکود ۵ ساله، با تغییر مالکیت و انجام مراحل فنی و بازسازی مجدد در آستانه افتتاح و بهره برداری قرار گرفته است.

این مجموعه با مشارکت و سرمایه گذاری کلان ۴۵۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و در سایه حمایت‌های دولت و نهادهای استانی و در راستای ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه عمران و توسعه شهری راه اندازی شده و از این پس، بستر توسعه فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و رفاهی مورد نیاز شهروندان و جوانان تبریزی خواهد بود.

گفتنی است، مجتمع رفاهی، تفریحی و ورزشی جهان ساتراپ، با سرمایه گذاری ۱۰۰ درصدی گروه اقتصادی “جهان ساتراپ” تبریز احداث گردیده و فاز دوم این مجموعه نیز تا پایان سال جاری اتمام و به بهره‌برداری خواهد رسید.

با بهره‌برداری این مجموعه، برای ۴۰۰ نفر به طور مستقیم و برای ۱۲۰۰ نفر به طور غیر مستقیم اشتغال جدید ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷