برگزاری متمرکز و متوازن برنامه‌های دهه فجر توسط شهرداری تبریز
برگزاری متمرکز و متوازن برنامه‌های دهه فجر توسط شهرداری تبریز
قائم مقام شهردار تبریز گفت: امسال تاکید مدیریت شهری بر برگزاری متمرکز و متوازن برنامه‌ها و فضاسازی‌ها در نقاط مختلف شهر است که امیدواریم با هماهنگی و کار گروهی مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های تابع شهرداری، شاهد تحقق این هدف باشیم.

به گزارش قلم پرس، داوود طالب‌نژاد، قائم مقام شهردار تبریز در این جلسه اظهار کرد: دهه مبارک فجر یکی از رویدادهای مهم ملی و اسلامی کشور عزیز ما به شمار می‌آید که امسال نیز با توجه به کاهش شیوع ویروس کرونا، انتظار می‌رود امسال شاهد برگزاری باشکوه برنامه‌های این دهه باشیم.

او با تاکید بر استفاده از تجربیات گذشته در راستای بهبود بخشیدن به برنامه‌های دهه فجر، اضافه کرد: امسال تاکید مدیریت شهری بر برگزاری متمرکز و متوازن برنامه‌ها و فضاسازی‌ها در نقاط مختلف شهر است که امیدواریم با هماهنگی و کار گروهی مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های تابع شهرداری، شاهد تحقق این هدف باشیم.

در این جلسه درباره جزئیات برخی از برنامه‌های پیشنهادی دهه فجر از جمله تبلیغات محیطی در نقاط مختلف شهر به ویژه مسیر راهپیمایی، استفاده از ظرفیت بیلبوردهای شهری، برپایی ایستگاه انقلاب در چندین نقطه از شهر، برگزاری توریسم انقلاب، بازسازی وقایع انقلاب و… بحث و همفکری شد.