برقراری نخستین پرواز سهند به مشهد
برقراری نخستین پرواز سهند به مشهد

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی از برقرار نخستین پرواز فرودگاه سهند به مشهد خبر داد. به گزارش قلم پرس،از مراغه، رامین آذری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: نخستین پرواز فرودگاه سهند به مشهد از روز چهارشنبه این هفته برقرار می شود‌د و این پرواز روز چهارشنبه ۲۲ شهریور توسط شرکت هواپیمایی آسمان در […]مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی از برقرار نخستین پرواز فرودگاه سهند به مشهد خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، رامین آذری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: نخستین پرواز فرودگاه سهند به مشهد از روز چهارشنبه این هفته برقرار می شود‌د و این پرواز روز چهارشنبه ۲۲ شهریور توسط شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر تهران، سهند و مشهد انجام می‌شود.

وی افزود: پرواز مشهد از فرودگاه سهند به ظرفیت ۱۱۰ نفر با هواپیمای فوکر ۱۰۰ انجام خواهد شد. 
 
آذری اضافه کرد: این پرواز روز چهارشنبه ساعت ۹.۳۰ از فرودگاه سهند حرکت و ساعت ۱۱.۳۰ وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد خواهد شد.   

وی افزود: این پرواز روز یکشنبه هفته بعد ساعت ۷.۳۰ از مشهد حرکت و ساعت۱۰.۳۰ وارد فرودگاه سهند می‌شود.
 
به گفته مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی، پروازهای فرودگاه سهند هم اکنون در روزهای جمعه و دوشنبه در مسیر تهران – سهند و بالعکس انجام می شود. 
 
فرودگاه سهند در سال ۱۳۷۴ تاسیس شد و تنها فرودگاه اقماری آذربایجان شرقی محسوب می‌شود که در جنوب این استان قرار گرفته است. 

پایان پیام/۶۰۰۰۷ 
سالانه بیش از ۶ هزار نفر مسافر از تهران به فرودگاه سهند و بالعکس جا به جا می‌شوند.