بردیف: بازی سختی با تیم خوب ملوان خواهیم داشت/ به خاطر نبود اخباری کمی نگرانی داریم
بردیف: بازی سختی با تیم خوب ملوان خواهیم داشت/ به خاطر نبود اخباری کمی نگرانی داریم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازی سختی با تیم خوب ملوان خواهیم داشت.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، قربان بردیف در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم تراکتور و ملوان، اظهار داشت: فردا با تیم بسیار خوبی بازی داریم. بازی های خوبی را در حمله و دفاع انجام می دهد. در پرسینگ واقعا خوب کار می کند. چند بازیکن مطرح و خیلی خوب دارد. مطمئنم فردا بازی سختی خواهیم داشت.

وی در خصوص غیبت اخباری و برنامه تراکتور در بازی فردا ، گفت:  قبلا فکرش را کرده بودیم که اگر اتفاقی برای دروازه بان بیفتد چکار کنیم. طبق نقشه‌هایی که قبلا داشتیم بازی هجومی خودمان را انجام می دهیم و مشکلی نخواهیم داشت.همانطور که می دانیم اخباری یکی از بهترین دروازه‌بان های ایران است. بازیکنانی که الان در دروازه داریم می توانند بازی کنند. کمی نگرانی داریم به خاطر تجربه کم اما در کل خوب هستند. خداراشکر می کنم که توانستیم آن ها را به سطح خوبی برسانیم.

بردیف در مورد برنامه تراکتور در تعطیلات، عنوان کرد: دو اردو برای تعطیلات داریم که اولی در ترکیه و دومی در امارات خواهد بود. دو تمرین دوره‌ای برای ۱۴ روز داریم. آنجا بازی‌های دوستانه‌ ای خواهیم داشت. بدون شک نگرانی‌هایی هست اما مطمئنم خوب عمل می‌کنیم ولی در طرز بازی ما تاثیری نخواهد داشت.

بردیف در مورد شرایط خط دفاعی تراکتور، اظهار داشت: برای اینکه دفاع ما بتواند مستحکم و هماهنگ باشد به زمان احتیاج داریم. در بازی های اول که گل خوردیم طبیعی است هر بازیکنی اشتباهی انجام بدهد. سوای نتایج، بازیکنان سعی می کنند بهترین عملکرد را داشته باشند. مطمئنم ما بهتر خواهیم شد. برای این دو اردویی که داریم برنامه های خیلی خوبی خواهیم داشت.

بردیف در خصوص غایبان تراکتور گفت: کیانی، قنبری، عباسی و آریا کیا غایب هستند.

وی در مورد شرایط کاوه رضایی، عنوان کرد: فکر می کنم بعد از مصدومیت، کاوه به شرایط اولیه برگشته و توانسته خودش را برساند. هر موقع لازم باشد می توانم به بازیکنانم اضافه کنم. باید ببینیم فردا چه اتفاقی می افتد.

سرمربی تراکتور در مورد تاکتیک تراکتور در بازی فردا، اظهار داشت: این بستگی به بازی فردا دارد. باید ببینیم چه تاکتیکی دارند. اگر از اول پرسینگ داشتند ما تاکتیک خاص خودمان را داریم. این یک بازی با جا به جایی خواهد بود. ملوان تیمی نیست که ۹۰ دقیقه فقط درزمین خودش بازی کند. همیشه در قسمت عقب و جلو پرسینگ را خواهد داشت.

بردیف در خصوص عدم حضور هواداران، گفت: نبود هوادار برای ما غیر طبیعی است. هوادار برای ما بازیکن دوازدهم است که قدرتش را در زمین تزریق می کند. نبود آن ها برای ما یک فقدان است.
پایان پیام/