برخی تعاونی‌‎های مسکن به طور شفاف عمل نکردند
برخی تعاونی‌‎های مسکن به طور شفاف عمل نکردند

ستاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از برخی تعاونی های مسکن مبنی بر اینکه به طور شفاف عمل نکرده و اعضا را نیز با مشکل مواجه می کنند، گفت: برخی تعاونی ها به صورت شفاف و قانونی برای مسکن اولی ها زمین خریده اند که ما هم از آنها حمایت می کنیم. به گزارش قلم پرس،از […]ستاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از برخی تعاونی های مسکن مبنی بر اینکه به طور شفاف عمل نکرده و اعضا را نیز با مشکل مواجه می کنند، گفت: برخی تعاونی ها به صورت شفاف و قانونی برای مسکن اولی ها زمین خریده اند که ما هم از آنها حمایت می کنیم.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرّم امشب در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر آذربایجان شرقی، اظهار کرد: دولت به دنبال رشد و گسترش تعاونی ها در حوزه اشتغال و تولید است و اگر بخواهیم فضای جامعه را از نظر کسب و کار به حالت اطمینان درآوریم، راهی جز حمایت از تعاونی ها نداریم.

وی با بیان اینکه تمام تلاش دولت برای هدایت نقدینگی به سمت تولید و اشتغال در حوزه تعاون است، افزود: اینکه امروز ۶ تا هفت درصد اقتصاد استان در دست تعاونی هاست مطلوب نبوده و باید این سهم افزایش یابد.

استاندار آذربایجان شرقی مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش را عمده مشکل اکثر تعاونی ها برشمرد و گفت: مشکل نقدینگی را با مشارکت بانک توسعه تعاون و سایر بانک ها حل می کنیم تا در سال جاری و سال آینده بتوانیم گام های موثری در حوزه تولید و اشتغال تعاونی ها برداریم.

وی با انتقاد از برخی تعاونی های مسکن مبنی بر اینکه به طور شفاف عمل نکرده و اعضا را نیز با مشکل مواجه می کنند، افزود: برخی تعاونی ها به صورت شفاف و قانونی برای مسکن اولی ها زمین خریده اند که ما هم از آنها حمایت می کنیم.

انتهای پیام/