برخورد قاطع دادستانی تاکستان با مخلان نظم عمومی
برخورد قاطع دادستانی تاکستان با مخلان نظم عمومی

خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب تاکستان در خصوص ابلاغ طرح برخورد با دارندگان سلاح سرد گفت: این طرح از سال گذشته در این شهرستان اجرا شده و در حال حاضر با رویکرد به روزتری جهت اجرا به فرماندهی انتظامی تاکستان ابلاغ گردید. حسین رجبی افزود: در سال ۹۹ با اجرایی نمودن طرح فوق ۴۲۰ […]

خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب تاکستان در خصوص ابلاغ طرح برخورد با دارندگان سلاح سرد گفت: این طرح از سال گذشته در این شهرستان اجرا شده و در حال حاضر با رویکرد به روزتری جهت اجرا به فرماندهی انتظامی تاکستان ابلاغ گردید.

حسین رجبی افزود: در سال ۹۹ با اجرایی نمودن طرح فوق ۴۲۰ عدد سلاح سرد کشف که نسبت به کشفیات در مدت مشابه سال ۹۸، ۱۳ درصد افزایش داشته است.

دادستان تاکستان تصریح کرد: کسانی که در شهرستان تاکستان بخواهند با چاقو قمه و شمشیر امنیت مردم را مختل نمایند علاوه بر مجازات‌های حبس قطعا تبعید خواهند شد.

وی اضافه کرد: ضابطین عام در جرائم مشهود در صورت مواجهه با جرم ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو (چاقو کشی) و قدرت نمایی با چاقو و ساطور، قمه، شمشیر و … بلافاصله نسبت به دستگیری مرتکبین این جرائم اقدام و پس از تشکیل پرونده قضایی بی شک دستگاه قضا با اشخاصی که مخل نظم عمومی، امنیت و آرامش مردم باشند برخورد قانونمند، سخت و بازدارنده خواهد کرد.

انتهای پیام/