بازگشت خطیبی به تراکتور/ اعتماد تا مرز بی‌نهایت
بازگشت خطیبی به تراکتور/ اعتماد تا مرز بی‌نهایت

حسین خطیبی در حالی به عنوان مدیر آکادمی تراکتور منصوب شد که هیچ ردی از آکادمی باشگاه تراکتور در تیم بزرگسالان به چشم نمی‌خورد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حسین خطیبی به باشگاه تراکتور بازگشت، اینبار به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه. شاید هیچ کس به اندازه خطیبی در باشگاه تراکتور در حال رفت و […]حسین خطیبی در حالی به عنوان مدیر آکادمی تراکتور منصوب شد که هیچ ردی از آکادمی باشگاه تراکتور در تیم بزرگسالان به چشم نمی‌خورد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حسین خطیبی به باشگاه تراکتور بازگشت، اینبار به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه. شاید هیچ کس به اندازه خطیبی در باشگاه تراکتور در حال رفت و برگشت نبوده باشد.

اولین مربی زنوزی در گسترش‌فولاد، حالا به عنوان مدیر آکادمی باشگاه تراکتور انتخاب شده است.

حضور اول خطیبی در تیم تراکتور به سال ۱۳۶۸ لیگ قدس باز می‌گردد. مهاجم بلندقامت تراکتور خیلی زود جواب اعتماد مربیان این تیم را داده و در سال ۷۰ در کورس آقای گلی با اختلاف یک گل نتیجه را به فرشاد پیوس باسابقه واگذار کرد.

اما از تراکتور به تیم ملی امید و بزرگسالان راه یافت. وی سال ۷۱ تراکتور را ترک و در سال ۷۹ به تیم سابقش بازگشت. از سال ۸۳ مربیگری خود در تراکتور را آغاز و به عنوان دستیار ایرانی میدن دروپ معرفی شد. وی چندین بار به عنوان مربی در باشگاه تراکتور حضور داشته که آخرین بار آن به فصل گذشته بازمی‌گردد.

حالا زنوزی وی را به عنوان مدیر آکادمی باشگاه تراکتور منصوب کرده است. در روزهایی که هیچ ردی از آکادمی باشگاه تراکتور در تیم بزرگسالان به چشم نمی‌خورد، مسوولیت خطیبی سنگین‌تر از گذشته نشان می‌دهد. باید منتظر ماند و دید حضور وی در آکادمی با چه تغییراتی در تیم‌های پایه این باشگاه همراه خواهد بود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷